reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy styczniówek 2009

Aga..no właśnie dzisiaj dostałam odpowiedź...190zł i będzie 7-14 dni lub 105zł i będzie 4-8 tygodni :-D
ale znalazłam na bobowózki.pl...tylko trochę mnie ta cena przeraża...ale "napaliłam" się strasznie na ten wózek hehehe na jakiej stronie Ty zamawiałaś??
też czytałam o tym Si na forum...no i w sumie prawie same pozytywy...ktos tylko na temat kosza na zakupy narzekał że za nisko..no i jedna osoba tez o pałąku że jakieś takie badziewie...
ale oglądałam też zdjęcia które jedna z dziewczyn dodała..no i jest super :D


Adiva jest też coś takiego... IKEA - śliniak na rzep,fartuszek z rękawami 2szt (1064650310) - Aukcje internetowe Allegro
 
Ostatnia edycja:
reklama
adiva- Ola ma takie śliniaki koszulki z materiału zakładane przez głowe ale je dostała w prezencie więc nie wiem... Sprawdziłam metki i jest napis "Gingerbread" może to coś pomoże, pewnie to nazwa firmy. Tych ceratowych z kieszonką też nie lubie za bardzo zwłaszcza gdy są upały ale sie sprawdzają przy jedzeniu zupy, bo nie przemakają. ( tu metka "Sassy" , zapinane na rzep ) Kiedyś przebierałam Ole do jedzenia tak jak Kuleczka ale teraz mi sie nie chce , za dużo zachodu jak dla mnie.
 
znalazłam na bobowózki.pl...tylko trochę mnie ta cena przeraża...ale "napaliłam" się strasznie na ten wózek hehehe na jakiej stronie Ty zamawiałaś??

właśnie na bobowózki.
kupiłam ostatni w kolorze kiwi, następną dostawę mieli mieć n koniec czerwca.
nie wiem jak z innymi kolorami jest, bo nie pytałam.

pisałam jeszcze do Tosi (www.90n.pl) bo u nich Mutsy kupowałam, ale mi odpisali, że termin dostawy to około 18 czerwca - więc ewentualnie możesz jeszcze u nich zapytać.
znalazłam tańszy w ''tylkomarkowe'', ale mi nawet na maila nie odpisali.
tu masz za 970: PEG PEREGO SI COMPLETO - NAJNOWSZA KOLEKCJA 2010 - Wszystkie kolory cena 970.00 PLN
tylko nie wiem jak z kosztami przesyłki.
tu masz najtaniej: Wzek Peg Perego Si Completo : Piotru Pan tylko dopytaj czy ma przykrycie i folię w komplecie - ja tam nie pisałam, bo wcześniej nie znalazłam tego sklepu.

...ktos tylko na temat kosza na zakupy narzekał że za nisko..no i jedna osoba tez o pałąku że jakieś takie badziewie...

kosz na zakupy jest wadliwy w tych modelach z 2009 roku. w tych nowych kosz poprawili już. dlatego zwracam Ci uwagę, że ten na allegro (co wkleiłaś linka) to stara kolekcja.
mi kosz nie szoruje po ziemi.
co do pałąka - faktycznie jest inny niż w x-landerze masz. taki giętki bardzo i delikatny z wyglądu (ale nie w sensie, że dziecko go połamie).
Bartoszowi się pałąk podoba.
w modelach z 2009 roku nie ma pałaków w ogóle.
 
Klaudia , Aga ma rację z tym zamówieniem z USA daj sobie spokój.
Nie wiem czy pamiętacie jak dla Leny zamówiłam kołyskę, która sam buja i ma melodyjki.
Czekałam na nią chyba 3 m-ce, a w końcu jak przyszła to jeszcze musiała CŁO zapłacic - cena wyszła MASAKRA.
 
Witajcie, dawno mnie nie było na forum.
Basia ma Peg Perego Si od 6 m-ca i jestem bardzo zadowolona. Przede wszystkim jest b. lekki i wygodny w obsłudze. Polecam!
 
A myśmy się zdecydowali na espiro magic 3 z 2010 roku. ESPIRO-MAGIC 3 2010- HIT - FOLIA i WYSYKA GRATIS (1077145434) - Aukcje internetowe Allegro
Nie mogłam nigdzie kupić 4 w wybranym kolorze, gdyż wszystkie internetowe sklepy czekają na dostawę - pradwopodobnie połowa lipca. Jestem zadowolna - wczoraj był pierwszy spacer. Kupiłam także organizer
a'Guuu! - torba | organizer do wózka (1090765082) - Aukcje internetowe Allegro
,aby mieć wszystko pod ręką. Na wypady do miasta jest bardzo dobrym rozwiazaniem, wokół domu po piachu jeżdzę bolder, z tą różnicą ze wyjeźdzam z nim z garażu i nie muszę dzwigać tego kloca.
Espiro wrzucam jedną ręką do bagaznika, a zmieści się nawet za tylnym siedzeniem - 6,8 kg to nie to samo co 14 kg ;-)
 
To cudna strona tego typów wózków. My kiedyś pojechaliśmy do ikei pooglądać sobie co nam do domu się przyda i stwierdziliśmy, że po co szukać, kupujemy. Tylko że obna trole były w zappach, a noszenie kubków, szklanek i talerzy w torbie mało nam się podobało. Więc myk, wózek Janka (tusiek jeździł w foteliku na stelażu zappowskim) skladamy i wrzucamy do wózka sklepowego, Janek na siodełko do tego wózka i zakupy do środka się jeszcze zmieściły.
 
Kuleczko - fajnie, że zakup wózeczka macie już za sobą :tak: Najważniejsze, że jesteście zadowoleni :-D Oby Wam dobrze służył ;-)
Fajna sprawa jak wózek da się złożyć do wręcz mikroskopijnych rozmiarów - u nas niestety trochę miejsca zajmuje, ale nie jest tak źle ;-)

Z nowych zakupów, kupiłam Oli kredki (zwykłe i świecowe) i pisaki z tej serii co AsiaN polecała - firma Crayola - są rewelacyjne :tak: Chociaż pisaki będą na później bo Ola je lizała :blink::happy2:
Zastanawiam się nad zakupem jakiegoś drewnianego stolika i krzesełka - póki co na podłodze rysuje na bristolu, ale w sumie nie wiem czy teraz jest sens, bo ona za długo i tak nie wysiedzi, więc chyba się jeszcze wstrzymamy :tak:
ma mnóstwo ciuchów na lato tylko lato nijakie i ubranka w szafie leżą i czekają na lepsze dni... Za to kupiłam cieniutką czapeczko-chustkę z daszkiem, firmy Maja - superowa jest, Ola nie ściąga jej :-)
78__Pralinka__23315__38_40_42_44_46.jpg

Ola już nie pije z niekapka czy z kubeczka treningowego tylko z kubeczka z rurką. Mamy fajny z TT ale chciałam kupić nowy, bo ten już ciężko jest domyć - swoją drogą dziecięce akcesoria powinny być łatwe w utrzymaniu czystości, a jest na odwrót, domyć te wszystkie zakamarki to nie lada wyczyn, ja pomagam sobie wykałaczkami i patyczkami do uszu :dry:. No i kupiłam jej z Canpola jakiś taki prosty, ale nie zwróciłam uwagi, że on ma rurkę tak swobodnie wpuszczoną przez pokrywkę, która ma dziurkę i przez to się z niego leje, a Ola lubi wymachiwać kubkami :sorry2: No i stanęło na tym, że pije ze zwykłej butelki z tym fajnym ustnikiem, albo ze zwykłego kubka poprzez słomkę :tak:
 
reklama
Mamjakty jesli przymierzasz sie do stolika to kup lepiej w ikea te plastikowe z serii mamut - ja mam po julce teraz dokupiłam młodemu tylko krzesełko Są łatwe w utrzymaniu czystości i lekkie Moj Krzys sam nosi krzesełko jak potrzebuje cos wyciagąc albo sie wdrapac(niestety)

z ciuchów wczoraj młody dostał spodenki w kratkę i koszulke
 
Do góry