reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy styczniówek 2009

My mamy wózeczek "parasolkę" z Tesco. Kosztowała około 30 złotych i Olka zachwycona. Używa jej już parę miesięcy, chociaż wozić lalki nie chce za nic.... w wózku ląduje za to jej ukochana piłka.
 
reklama
Kurczę, wy kupujecie sandałki, a ja kupiłam już dwie kurtki zimowe, bezrękawniki, ciepłe bluzy - oczywiście to moje wygrane na allegro ;-) U nas w Tesco przeszła dostawa Cherokee ubrań jesień/zima - mają np. śliczne bezrękawniki dla dziewczynek (przepraszam ale na chłopięce nie spojrzałam :zawstydzona/y:)
 
He he a mąż się ze mnie śmiał że sprawdzam czy mamy coś w szafie "pospadkowe" na zimę i w jakim jest stanie:-D Nawet teściowej mówiłam żeby sie za kurtkami zimowymi już rozglądała A w Tesco nie byłam chyba się trzeba przejść:tak:
 
Ja też już kilka jesienno-zimowych ubranek "upolowałam" ;-)
Sandałki kupiłam, bo w tych, co miała już paluch wystawał :sorry: Ale będzie miała je tez na cieplejsze dni jesienne - one takie mocniej zabudowane są :tak:
Kurtkę zimową będzie miała chyba po kuzynach - jeszcze nie przymierzałam, ale myślę że będzie dobra, a czerwona to może być ;) Spodnie zimowe na szelkach też się znajdą - buty na pewno będzie trzeba kupić. Ale poza tym to chyba większość ciuszków mamy - ale znając mnie pewnie jeszcze co nieco pokupuję - ja chora jestem na tym punkcie... Olka ma więcej ciuchów ode mnie :zawstydzona/y:
Leika - no i wózeczek spodobał się Małej?
 
Kobitki poradzcie - ostatnio wybralam sie z Ola na basen kryty po raz pierwszy i czy ktoras z WAS moze polecic jakies kółko dmuchane? Czy takie z siedziskiem w środku czy bezz czy rękawki a moze cos innego? Czy korzystacie na basenie z tego typu akcesoriów? Ostatnio miałyśmy ze sobą dmuchaną kamizelkę ale Olkę to bardzo ograniczało więc w końcu zdjęłam jej to i na rąsiach u mamy była i tak cały czas. Wspaniale się bawiłyśmy, ale ja pewniej bym się czuła gdyby miała jakies dodatkowe zabezpieczenie.
 
Zdecydowanie koło z siedziskiem. Rękawki to dla starszych dzieci dopiero.
Na Rodos mała pływała w takim kole z siedziskiem - a ja pływalam razem z nią i bardzo nam się podobało :))
 
A ja mam pytanie czy wasze dzieci śpią w łożeczkach, czy mooże w dorosłych łożkach - ale np. takich z zabezpieczeniem w postaci barierki - kompletnie nie wiem na co sie mam zdecydować (nie mam doświaczenie).
Na razie oglądam coś takiego ŁÓŻKO BARIERKI SZUFLADY I MATERAC 180/90 (1180582526) - Aukcje internetowe Allegro
Coć wolałbym cos bardziej z jajem: KIDKRAFT PRINCESS LOZKO LOZECZKO OD 18 MIESIECY (1171409933) - Aukcje internetowe Allegro, tylko trochę małe i za różowe ;-)
Nie wiem Lena to taki krażownik w łóżku że potrzebowałaby powierzchni 180x140. Może macie jakieś propozycje, w czym śpią wasze starsze pociechy?
 
reklama
Do góry