reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy styczniówek 2009

Bo sklep Pepco to są tańsze ciuszki i wiadomo że i jakość troszkę mniejsza...Ale wydaje mi się, że dla dzieci np w wieku naszych moga być...bo dzieciaki maja i tak w nosie co maja ubrane, czy to ma spidermana czy hello kitty....No i rosną w takim tempie, że za rok i tak juz tego nie ubiorą....Ja kupuje ciuszki w Pepco z nastawieniem, że i tak młody mi je załatwi...Przynajmniej mi ich nie szkoda ;-) ;-) Sweterek za 15 zł może być....niech go zajedzie...Ale jak mamy gacie z Next'a no to już troszke bardziej mi na nich zależy....
Nie ma szału, ale mogą być :-)

A co do allegrowania to wy nawet nie macie pojęcia ile ja rzeczy tam kupuje....komentarzy juz jakies 350 wiec stara wyjadaczka jestem :-D Konto od 6 lat mam....

Ja tam zawsze poluje na ciuszki firmowe....Bo wiem, że jesli ktoś dbał ( co widać na zdjęciach) to ten ciuszek jeszcze spokojnie przy Piotrku pociągnie....a to są rzeczy, które sie nie prują, materiał jest lepszej jakości itd.....Trzeba wypośrodkować wydatki bo inaczej nie da rady nie ruszyć debetu :-D :-D :-D
narobiłyscie mi ochoty....chyba pójde polować :-D

Kupinosia kurteczka fajna ale czapeczka wymiata :-) :-)
 
reklama
Moje dzieci myją włosy szamponem hipp - moim zdaniem jest najfajniejszy z tych powszechnie dostepnych - bez konserwantów, parabenów, za to z pielęgnującym, ekologicznym olejkiem migdałowym. Bezpieczny od 1 dnia życia.

Myślicie już o prezentach Mikołajkowo/świąteczno/urodzinowych?
 
My obecnie używamy płyn i żel do kąpieli Hippa - ten żel jest też do włosów, ale jakoś nie mam przekonania do 2w1 - może niepotrzebnie..? Ogólnie z tych kosmetyków jestem zadowolona, oliwkę też z tej serii używaliśmy i była bardzo fajna.

Adi - ja mam 843 komentarze... W tym 1049 rzeczy kupionych... Bez komentarza, no nie? ;)

Co do prezentów - to ja jeszcze o tym nie myślę ;) Ostatnio Ola dostała od nas tablicę taką drewnianą na stojaku - z jednej strony do pisania kredą, z drugiej pisakiem plus magnetyczna i w zestawie literki do przyklejania - fajna :) Chcemy jej też kupić stolik i krzesełka - bo w końcu jeszcze tego nie zrobiliśmy, może ten pomysł wykorzystamy na któryś świąteczny prezent :) A tak to nie mam pojęcia, co można by kupić, sporo ma zabawek :| Myślę o jakiejś książeczce, takiej z otwieranymi okienkami, ruchomymi częściami - nie ma takiej, a może by ją na dłużej tego typu książeczka zainteresowała...? :) No i myślę tez o jakimś mini zestawie agd - jakaś kuchenka, odkurzacz - coś w tym stylu, Ola bardzo lubi pomagać :) Tylko nie wiem, gdzie to wszystko u nas się pomieści... :)
 
Ostatnia edycja:
jezu kobieto !!!!! padam na kolana - a tobie by sie już odwyk przydał :-D

O prezentach myśleć nie musze bo sie rodzinka zrzuca na szczęście ;-) My tylko kase wyrzucimy....A z młodym nie ma problemu....albo autko albo piłka i jest radocha jakby nie wiem co dostał :-)
 
O szok dziewczyny, nieźle szalejecie na allegro. Ja sprawdziłam i mam równo 200 rzeczy kupionych, dopiero :))
Wracając jeszcze do Pepco - mają tam śliczne książeczki- rozkładanki , takie 3 wymiarowe, piękna grafika, cena 10 zł, ja kupiłam kopciuszka i z tej serii jeszcze coś dokupie. Wada tylko taka że samą Ole nie moge zostawić z tą ksiązeczką....
Co do prezentów myslam właśnie o kuchence w zestawie, albo stoliku z krzesełkiem , dumam też nad krzesełkiem uczydełkiem czy jakoś tak fishera

Mamjakty- racja z tymi rajstopkami, te mariquity były dla mnie najlepsze pod każdym względem a teraz czekam na odbiór nexta komplet bluzeczka, spodenki i właśnie rajstopki używane rozmiar 92 to chyba poleżą jeszcze bo dla Oli dobre bluzki i sukienki nexta 9-12 , a 12-18 oczywiście też
Leika- fajna gra - dzięki !, można nawet odebrać w centrum wawy a my akurat na weekend wybieramy sie do dziadków :)
 
3.jpg4.jpg1.jpg2.jpg

Nasz zestaw zimowy to używamny kombinezon GAP wygrany za dobra cenę, czapka i rękawiczki NEXT i buciki GEOX, kupinone we wrzesniu z koleji zeszłorocznej za bardzo dobrą cene jak na ta markę.
5.jpg

i jeszcze dwie kurteczji z Next czerwona z polarki i zielona
 
ja też allegrowiczka, jak mnie wciągnie to nie mogę przestać hi hi

Moje dziewczyny na zimę ubrane, buty na zimę upatrzone, kaska już odłożona. Blanka ma z tamtego roku kombinezon jednoczęściowy z cocodrillo a że w tamtym roku był wielki a moja jest drobna to jest teraz super na wypady saneczkowe, bo tak to ma kurtkę (kupiliśmy wiosną w 5 10 15 na wyprzedaży większy rozmiar) i teraz jest jak znalazł. Spodenek jej teraz nakupowałam oczywiście allegro i ma też po Oliwii. Oliwia ma z tamtego roku kurtki, jedynie muszę jej upolować jej ocieplane spodnie na sanki. Z Oliwią było najgorzej po lecie bo pannica mi wyrosła prawie ze wszystkiego a Blanka ma po Oliwii, rajstopki kupuje w gaccie, używanych nie kupuje tak samo podkoszulek czy bodziaków. Teraz jestem na etapie buszowania na allegro stroju księżniczki na bal do przedszkola
Ostatnio w lidlu były bluzeczki 3pak za 24,99 przyjemna bawełna, po praniu nic się nie dzieje.
My z M. też obkupieni, ja jedynie chcę spodnie rurki do kozaczków i może jakąś tuniczkę

a o prezentach na gwiazdkę i 2 latka jeszcze nie myślałam.
 
reklama
Dziewczyny, zwłaszcza alegrowiczki, pomyślcie już o prezentach gwiazdkowych, bo po poprzednich latach wiem, że w grudniu wszystkie ceny rosną nawet o 30 % ...
 
Do góry