reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy styczniówek 2009

Adi jakie butki kupiłaś?? My stosujemy na buźkę Topialyse soft od początku i myjemy ją w żelu również Topialyse. Moja Laura ma suchą i delikatną skóre i tak nam poleciła dermatolog.
 
reklama
Klaudia - jakie kupiłaś? :) Ja też nad Ecco mocno się zastanawiam - miałam okazję pomacać na żywo i super są, mięciutkie i w ogóle.. :)

A co do skóry to nam zaczyna się przesuszać i trzeba będzie zacząć ją nawilżać - poprzedniej zimy też tak miała, ale to w sumie normalne, taki okres ;)
Też używałam nivea na każdą pogodę, ale poprzedniej zimy był za słaby, Oli poliki mocno czerwone były i takie przemarznięte trochę - no i ta Mustela nam bardzo pomogła.
 
Dzięki wielkie za pomoc !!!!!!!!!

A co do bucików to u nas jest sklep w którym zazwyczaj obuwie było dosyć drogie....ale obecnie go likwidują i postanowiłam wejść...Okazało się że to ostatnia para i akurat na Młodego dobre :-) Przecenione na 49 z 89 zł....nic z tych waszych firmowych ;-) Nie kupuje butów w takich sklepach bo mnie nie stać na to...a Piotrek co 2-3 miesiąc ma kupowane nowe czy to kapcie czy adidaski....poszłabym z torbami....Sama też sobie kupiłam tam kozaczki :-) :-)
 
mamjakty ja musiałam kupić buciki na teraz bo Filip nie ma w czym chodzić..
wybrałam takie... ecco.JPGmam nadzieję, że będziemy zadowoleni :)Jutro powinny przyjsc to bede mogła ocenić...
Kozaki też pewnie z tej firmy kupię...2 pary mi sie podobaja muszę się zdecydować...
a mąż mnie wymelduje heheh:-D;-)
 
Adi - fajnie, że udało Ci się w takiej cenie kupić dobre buciki :))
Klaudia - na pewno będziecie zadowoleni - Ola ma podobne tyle, że wiązane i są super! Koleżanka dla córci ma podobne do Twoich, też na rzepy i bardzo je sobie chwali :))
 
Pysia - ja bardzo lubie beżowy kolor i też uważam za neutralny dlatego mamy beżowy wózek, jedna z pierwszych kurteczek Oli też beżowa a pościel zielona w żółte misie co też może być dla ewentualnego chłopca. Tylko ona akurat już mi obrzydła z lekka :tak:
adiva- super że z tymi butami Ci sie udało. Szkoda że nie kupiłaś sobie kurtki na wyprzedażach z ubiegłej zimy. Ja kupiłam wtedy buty i kurtke zaoszczędzając pare stówek. Mam problem żeby na siebie wydawać kase ale to już była potrzeba zdecydowanie konieczna :-D
 
reklama
Z szamponem nie poradzę bo Piotrek krótkowłosy jest :-) Ale chwale sobie bardzo Timotei dla dzieci o zapachu arbuza :-) :-)

A kurtkę kupiłam zimową i to też fuksem :-) Bo w C&A była ostatnia, akurat w moim rozmiarze i przecenili ją żeby im poszła...109 zł jak na ten sklep to na serio okazja :-)
Młody ma piękny kombinezon i czapencje z Pepco :-) Szkoda, że tam tak mało rzeczy dla chłopców jest...jakbym córke miała to chyba z 400 zł tam zostawię ;-)
Starego też obkupiłam....ale co sie nałaziłam to nie pytajcie nawet...Znajomości sie przydają....Bo jak mi tylko kumpela dała cynk że maja dostawę to zaraz biegłam...
Zostały nam rajstopki, szalik i rękawiczki dla Piotrusia....i może zacząć padac śnieg :-)

Chwalcie sie fotkami laski...:-)
 
Do góry