reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy styczniówek 2009

A my wczoraj w końcu ubraliśmy kurtkę zimową kupioną miesiąc temu..i rękawy sa jakieś takie przykrótkie..i właśnie Młody poszedł spać a ja poszukuję na allegro czegoś...ehh masakra!!
A u nas w sklepach jak mi się coś podoba to cena jak z kosmosu...a tak to cienkie badziewie..:dry:
 
reklama
My też już w zimowych śmigamy bo zimnooooo :]
Klaudia - trzymam kciuki za owocne buszowanie po Allegro ;) !
Ja ostatnio Młodej jakieś sukienusie na Święta i urodzinki pokupowałam - a w sumie ta co w zeszłym roku miała to i na ten będzie dobra - tyle, że krótsza będzie :)
 
Olka od dzisiaj w zimowej kurtce, a buty te nowe za 50zł zdarła za 3 razem ! Zdrapała sie na czubku ta powłoka chyba ceratowa :/

Urządzam teraz pokoik Oli. Mam upatrzony już dywanik i zasłonki. Zastanawiam sie jeszcze nad stoliczkiem z krzesełkiem. Myślałam o tych z Ikea IKEA Mammut.Krzesełko mamut+stolik.WYPRZEDAŻ!!! (1338586203) - Aukcje internetowe Allegro tylko nie wiem do jakiego wieku one wystarczą ? Młoda siedziała przy takim to sie zdawało że nie na długo, może na rok :confused: Bardziej podobają mi sie te mebelki , drewniane , droższe :dry:STOLIK Z KRZESEŁKAMI , PRODUKT POLSKI (1305522278) - Aukcje internetowe Allegro Macie jakieś doświadczenie w takich mebelkach ?
 
My niedawno kupiliśmy krzesełko i stolik Mammut te z Ikei i jak siedzi na tym krzesełku to nie dostaje nóżkami do podłogi. Nie wiem w sumie na ile wystarczą te mebelki, ale myślę, że jakiś czas nam posłużą ;)
Na te drewniane też patrzyłam i wizualnie bardzo mi się spodobały, ale Ola uwielbia niszczyć różne przedmioty i szkoda by mi było tego stolika jakby zaraz go popisała czy porysowała - co już z tym Ikeowskim zrobiła :/
 
zdecydowanie polecam IKEA, ja sama siedze z Leną, moj mąż też siedzi na krzesłach (100 kg wagi), rysujemy, lepimy z ciastoliny. Ze stolika super schodzą kredki inny brud, na drewniane naprawdę szkoda pieniążków - to tylko dla rodzica, aby oko cieszyło (pamiętacie moją kołyskę dla Leny zamawiana z USA - totalna wtopa i porażka - ale oko cieszyło).
My mamy okragły stolik (załuję) o wiele praktyczniejszy jest prostokątny.
 
KUpinosia kup ale tez stolik z serii mamut

Mamjakty - Julka ma 5 lat i ciagle korzysta z krzesła i stolika i jeszcze długo nam posłuży:)
 
Nio moja na 2 latka dostanie 2 krzesła mamut zielone i różowy mamut stoliczek. Potwierdzam są rewelacyjne i wytrzymałe...heheh sama siedziałam i spokojnie;)
 
Ja też siedziałam na takim w przychodni Oli :-)

Madziu no faktycznie że stolik mammut jest ładniejszy i przede wszystkim 3 cm wyższy od lack. Bardziej tylko zagraci pokoik, bo jest dłuższy 20 cm

Kupiłam w Pepco pierwszy 3pack majteczek w rozmiarze 98. Celowo numer większe, żeby bez problemu właziły na pampersa. :tak:
 
reklama
My też się przymierzamy do stolika i przesełek z ikea..zreszta łóżko tez tam mam wypatrzone...;-)

Kurtkę kupiłam z ENDO...jest troszkę większa, ale przynajmniej za miesiąc nie będę musiała kupować nowej :happy:
 
Do góry