reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy styczniówek 2009

Najlepiej suszyć w termoobiegu na 50 stopni i przy lekko otwartym piekarniku Jak za szybko wysuszysz to ci popęka
Kuba bardzo lubi bawić się miasteczkiem Wadera Wader-Woźniak Sp. Z o.o. - FABRYKA ZABAWEK tory układa sam a przy drogach jeszcze potrzebuje pomocy bo trzeba je tak założyć na siebie I wszelkiej maści klocki najbardziej odpowieda mu takie lego (nie dupplu - dużo większe) buduje z nich wieże wyższe od siebie:-D A i uwieeeeelbia czytać książki, gazety, ulotki no wszystko co ma obrazki:-D
 
reklama
co do książeczek to Alex też lubi bardzo jak mu się czyta czy opowiada,te plastoliny czy ciastoliny to muszą poczekać do lata bo on nie usiedzi na tyłku nawet chwili,a ja nie mam zamiaru za nim latać i sprzątać ,co do malowania to polecam taki dom rzym 012_zmniejszacz-pl_635188.jpg
 
my dziś od razu po basenie poszliśmy do sklepu po prezenty,Alex tak się podniecił tymi wszystkimi zabawkami,że aż zrobił kupe:zawstydzona/y::szok:,śmierdziało tak,ze ludzie nas omijali grubym łukiem.:-D kupiliśmy gre memory(super tylko nie było instrukcj,więc gramy po swojemui)jak się w nią prawidłowo gra?Alex kupił sobie jeszcze organy Bontempi - Catalogo_B i jest zachwycony!!!! śpiewa do microfonu i tańczy! suuper,wstanie to idziemy po torcika,a potem na kulki:-)
 
i ja życzę wszystkiego najlepszego Blance i Alexowi :-D:-)

kurczaki kusi mnie to memo,a nie chce mi sie juz z domu wychodzić:sorry2:

Filip dostał na urodziny od dziadków rower...i teraz dziecko głownie zajmuje sie tym rowerem:-D
 
Jaki rowerek dostał Filip? :)
U nas Ola ostatnio właśnie przy MEMO spędza dużo czasu i jeszcze taka gra LOTTO - też z Granna - odnajdywanie przedmiotów na obrazkach. Już na pamięć wie gdzie co jest! Ale co schowa to zaraz znowu wyciąga i tak w kółko - nie nudzi się póki co ;)
 
taki P1120343.jpg brakuje młodemu jeszcze ze 3 cm do pedał no, ale dziadki kupiły a Młody ma frajdę więc spoko :-)

u nas puzzle nie przeszły...może to memo sie spodoba...jak w biedronce juz nie bedzie zamówię na necie...zobaczymy :tak:
 
reklama
Do góry