reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy - wszystko co potrzebne mamom i dzieciaczkom

reklama
Kingusia, sliczne :)

Chuste ja mam lennylamb, jest super choć w praktyce jeszcze nie uzywalam :p moja koleżanka ma, używa i bardzo chwali :)

dziewczyny, oddam dwa pokrowce na przewijak 50x70, żółty i zielony forte. Okazało sie ze moj przewijak większy, więc nie pasują. Jakby którejś sie przydały to chętnie wysle. Uprane w dzidziusiu, nie używane. :)
 
Dmuchawiec, anusia - i właśnie nie mogę się "przez Was" zdecydować :p bo, że używkę to wiem, ale którą z nich... :baffled: jeszcze mi się napatoczyła taka: CHUSTA AZIMI nawiększy wybór 10 różnych + PORADNIK (3240556517) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. - fajne kolorki :rofl2:


w moim szpitalu wymagają rożka albo kocyka - stawiam na rożek bo i tak chcę go kupić i spróbować używać w domu. Ale jaki ten rożek kupić, żeby był ok i w domu i w szpitalu? Podobają mi się takie np z serii Klupś, albo motherhood... ale nie wiem czy mi się w szpitalu nie zniszczą...? :baffled:
 
Ariena- chusta Lennylamb moim zdaniem byłaby jak najbardziej oki, tylko akurat ta, którą wkleiłas była kiepska-jak na moje oko zniszczona.Osobiscie gdybym kupowała wybrałabym chyba Nati, ale nie zastanawiałam się nad tym powaznie. Ja mam elastyczna chustę. Moim zdaniem elastyczna ma jedna podstawowa wadę- mozna w niej nosic dziecko tak do około 12kg. Tkana się nei rozciąga więc waga dziecka nei jest taka istotna. Ale tez trudniej jest ją wiązać i na poczatek elastyczna wydaje mi się bardziej odpowiednia. Ja obie pszczoły nosiłam w elastycznej i tylko w takiej. Choc nie powiem- marzy mi się tkana:tak: Tylko ze funduszy trochę brak:baffled:
Generalnie ine czuje sie specjalistką od chustowania więc się nie wyrywam zbytnio z doradzaniem.

A do szpitala wzięłabym najzwyklejszy miękki rożek.
 
Ostatnia edycja:
Dmuchawcu - dziękuję :-) pójdę za Twoją radą i upoluję elastyczną - one są rzeczywiście tańsze, a jeśli do tego łatwiejsze do wiązania - to czemu nie spróbować :tak::tak:

Jednoczeście z chustą poluję na fotelik - maxi cosi - i tak mnie zastanawia, czy te które mają w komplecie bazę, bez tej bazy będą tak samo stabilne ? U nas w aucie nie ma isofixa... :baffled:
 
ja osobiście polecam hoppediza z tkanych

a fotelik bez bazy będzie stabilny, on się niczym nie różni od tych mocowanych tylko na pasy, teraz powoli chyba ciężko kupić coś co nei jest przeznaczone do bazy isofix
my się jeszcze zastanawiamy nad bazą, ale chyba sobie odpuścimy, ja się nastawiam na roczny macierzyński, więc raczej to ja będę wozić małego naszym samochodem bez iso niż moi rodzice swoim
my dla Artura mamy większy fotelik bez iso, a u moich rodziców jest drugi z iso
 
U nas mijają dziś 3 tygodnie od zamówienia wózka. W tym czasie wózek miał być w sklepie. Muszę się przejść do nich i pogonić z lekka... :wściekła/y:
 
ariena my mamy tkaną, mi pasuje, synek dostał od nas na pierwszy dzień dziecka. szliśmy w niej na samo Morskie Oko :-) DSCN1600.jpgDSCN1565.jpg
 

Załączniki

  • DSCN1600.jpg
    DSCN1600.jpg
    38,7 KB · Wyświetleń: 47
  • DSCN1565.jpg
    DSCN1565.jpg
    34,6 KB · Wyświetleń: 46
reklama
Do góry