reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy - wszystko co potrzebne mamom i dzieciaczkom

reklama
Ja zainwestowalam w onde evolution ale nie wiem czy mi się sprawdzi. Byłam bardzo na ta wanienkę napalona, dopuki sąsiadka mi nie poiwedziała, że tez taka miala i po pierwszej kąpieli kupiła zwykłą bo ta niby była mega niewygodna :no: No zobaczymy.

Natis ją ma, ciekawe jak jej się sprawdza?
 
Mi się ta gąbka małohigieniczna wydaje, a fotelik twardy. Ja mam od siostry super sprawę (ma już 11 lat, ale działa gites). To jest taki leżaczek z metalowego stelażu, obciągnięty pokrowcem z froty. Nie wiem czy u nas takie są, bo ona mi to z Francji przywiozła. Wszystkie dzieci się kąpały na tym. Pokrowiec ściągasz i suszysz, pierzesz czy co tam chcesz. Schnie tak ja ręcznik, bo to frota. A dziecku ani zimno, ani twardo w plecki.
Znalazłam na necie coś podobnego. Nie jest to to samo, ale bardzo podobne. Sklep dziecięcy. Internetowy sklep dla dzieci i niemowląt. | ***** - Leżaczki do kąpieli - Leżaczek do kąpieli frotte -
 
mąz kupował wanienkę to kupił tez gąbkę ale sie nie sprawdziła woda w nią wsiąkła cięzko było dziecko umyć jest bardzo szeroka zajeła prawie całą wanienkę potem cięzko ja dosuszyć taka niehigieniczna jest każdy kąpie jak mu wygodnie dopóki malutka jest taka kruchutka i niestabilna wolę mieć podpórkę żeby chociaż dupkę oprzeć a jak się już wprawimy to wystarczy sama pieluszka na spodzie wanienki powiem Wam kochane że takie malutkie śliskie ciałko w wodzie to nie to samo co lalka najgorszy moment dla mnie to przenoszenie z wody na ręcznik ale z każą kąpielą jest już coraz łatwiej i już mniej strachu :tak:a mała lubi sie kąpać wogule nie płacze ale żeby sie nie bała daje jej pieluszkę do rączki ściska ja tak mocno że az ma paluszki białe :-D
 
Ja od początku kąpałam bez niczego i na serio- nie jest to aż takie staszne:-) Ale jeśli ktoś ma obawy, warto się wspomóc czymś dla pewności:tak:
 
A te leżaczki wydają się być faktycznie dużo lepszym rozwiązaniem niż gąbki, czy plastikowe "foremki".

Będę próbować bez niczego sobie poradzić, a jeśli nie będzie szło - to się kupi leżaczek :happy:
 
o jeny pamiętam taki leżaczek moja mama przy siostrze miała (1993rocznik) ..biały w czerwone serduszka:-D
teraz zastaawiałam się nad foczką bo jednak profilowanej nie będziemy kupowali iiiii...nie wiem..czy Z czy BEZ..echh:sorry:
 
Sa_raa, mówisz i masz. Dzisiejsze zakupki - pościel do wózka :-)
DSC01056.jpg
 

Załączniki

  • DSC01056.jpg
    DSC01056.jpg
    22,2 KB · Wyświetleń: 67
reklama
Palin pościel śliczna:tak:
A skoro masz czerwony wózeczek, to wkleję Ci linka do podusi i takiego cieniutkiego kocyka na lato. Bardzo mi się podoba, ale mój wózek turkusowy więc nijak nie pasuje.
http://allegro.pl/kocyk-bawelniany-100-bawelna-polska-supelek-
i3268897205.html

Poduszka z dzianiny Jasiek do Wózka Kosz M Kołyska (3262209161) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
http://allegro.pl/kocyk-bawelniany-kolderka-2-warstwowy-bawelna-
100-i3262184949.html


Poduszeczkę do kompletu z pierwszym kocykiem też ten sprzedawca ma:tak:

W ogóle już pisałam, że zamawiałam od nich rzeczy i są w super gatunku:tak:
 
Do góry