reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy - wszystko co potrzebne mamom i dzieciaczkom

reklama
A do mnie dziś dotarł dresik - śliczny, jak nowy. Ubranko którego brakowało mi do pełnej garderoby Tymka :-D:-D:-D
3191900734.jpg
 

Załączniki

  • 3191900734.jpg
    3191900734.jpg
    19,7 KB · Wyświetleń: 47
Dziewczyny, czy do tego nowego laktatora aventu natural, nadają się te zwykłe butle aventu? ("normal" zdaje się) :confused: Pani w jednym sklepie twierdzi, że do naturala tylko te nowe butle wejdą, znowu sprzedawca na allegro twierdzi, że bez róznicy... :baffled:
 
bzdury babka gada [albo chce cię naciągnąć na butelki jeszcze]
jeśli pasują mi naturals do starego laktatora to w drugą stronę też muszą

sprawdziłam - nakrętka od butelki naturals pasuje do zwykłej butelki, więc laktator naturals musi pasować do zwykłych butelek
 
Ostatnia edycja:
nie, to jest adapter do pojemników - one są szerokie i to działa tak - podłączasz adapter do pojemnika i do laktatora i doisz, a potem odkręcasz adapter od pojemnika, zakręcasz specjalną nakrętką i do zamrażarki [albo nakrętkę ze smokiem i karmisz - bez przelewania]
jak już nie karmisz piersią, to w tych pojemnikach można mrozić zupki, czy inne papki dla dziecka
te adaptory też mam i pojemniki także - ten adaptor nie pasuje ani na butelkę naturals ani na zwykłą - ta dolna "szyjka" jest po prostu bardzo szeroka - górna jest szerokości zwykłej butelki
butelka naturals ma po prostu inny smoczek, stara zakrętka wprawdzie wchodzi nieco na butelkę, ale nie da się do końca dokręcić, stary laktator pozwala na swobodne dokręcenie butelki naturals
nakrętka od naturals pasuje do starej butelki [nie wiem czy dałoby się tak karmić, ale na laktatorze nie musi być nawet do końca dokręcona, ważne żeby mleko mogło spłynąć do butelki, a na tyle to spokojnie się uda]

tu na fotce jest nawet pokazane że do pojemnika na pokarm możesz dokręcić adapter i smoczek od naturalsa więc to jest raczej wszystko ze sobą kompatybilne

nie pamiętam, ale wydaje mi się że te adaptery są standardowo dodawane do tych pojemników do mrożenia
 
jeny zakręcone to to :baffled:
Sprzedający na allegro napisał mi,że "Laktator jest w zestawie z adapterem ktory umozliwia uzycie starszego modelu butelek( Nie tylko NAtural )" i to ten z linka powyżej.

Czyli żeby wszystko do siebie pasowało najlepiej kupić laktator do butli ?!
 
Moim zdaniem koleś bzdury pisze. Bo tego adaptera nie dokrecisz do żadnej butli. Ja bym kupiła laktator i w razie gdyby naprawdę nie pasowało.to dokupilabym butelkę. Zwykłych możesz wtedy używać do wody czy herbatki. Ale skoro u mnie pasuje w druga stronę (stary laktator nowe butelki) to nie widzę za bardzo możliwości by nie działało na starych butelkach i nowym laktator,e.
 
reklama
No właśnie, tez mam stary laktator i stare butelki, chcę kupić tylko nowe smoczki, myślicie, że te stare butle po wygotowaniu będę dobre ? Czy lepiej kupić nowe ?
 
Do góry