reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy.... Wszystko dla naszych Dzieciaczków

reklama
witam laseczki:-)
polecam na zajączka jako prezent taką tablice magnetyczną,można na niej malować takim specjalnym pisakiem,i zaraz zmyć i na nowo,moja Majeczka uwielbia tak malować,miała taką malutką tablice,ale na zajączka dostanie większą,nawet starsza córcia lubi nieraz sobie coś tam namalować,pozdrawiam:tak:
 
kobitki nie chce któraś kupić za 60zł z przesyłką?? jest nowy, rozm M, ale takie większe M.
 

Załączniki

  • DSC00042.JPG
    DSC00042.JPG
    41,2 KB · Wyświetleń: 154
BEATKO ja chocbym chciala to najpierwej na niedzwiedzia by trzeba naciagnac;-);-);-):-D.

widze ,ze tu cicho sza,ja wlasnie skonczlam bukiet z pamkpow na chrzest,a co sie na wkurzałam to moje.
tak jak dzis z tortownica jucz chciałam na dzieci krzyczeć i ja pogiąć bo spod wyskakiwał ,a ja głupia na odwrót wkladalam,nerwus ze mnie ze szoook:szok::crazy::eek:.
ide sie spryskac woda,jakby co to milego weekendu :tak::tak::tak::-)
 
Hej :-) Odsprzedam pieluchy Dada. Mały jest na nie niestety uczulony, a dziadek kiedyś zaszalał i kupił trochę przydużo
sorry2.gif
Mamy 4 paczki rozmiaru 5. Sprzedam za 19,99 za paczkę
biggrin.gif
Oczywiście nie sprzedaję tego tylko w opcji 4 paczek łącznie, jeśli ktoś chce kupić 1 to nie ma problemu :-) Odbiór osobisty w Warszawie, mieszkam na Mokotowie (dokładnie Służew), mąż pracuje na Ochocie (na Banacha) więc nie ma problemu, żeby on je podrzucił gdzieś w okolicy w umówione miejsce. Może być i jakaś stacja metra czy coś w tym stylu bo blisko mamy. Jesli ktoś jest zainteresowany to proszę o wiadomość na priv :-)
 
Witam Mamy
Jestem Mamą czerwcówką 2010 :-) i mam pytanie do Was czy chce którą sprzedać kombinezon zimowy po swoim maluchu? chętnie bym odkupiła + dodatki do kombinezonu :-) rozmiar 86 lub 92 dla chłopca. Mile widziany Wójcika.
Pozdrawiam
 
Dziewczyny mam do Was pytanko. W weekend jechaliśmy do znajomych i z przerażeniem stwierdziłam, że fotelik mojej Marysi (0-13kg) jest już za mały. Marysia waży teraz 10kg. Głowa za oparcie nie wystaje co prawda, ale tylko wtedy, gdy mała ma kolana prawie przyciśnięte do klatki piersiowej:szok: No szok po prostu. Przeciez dopiero wyjeżdżaliśmy na swięta i nie było tak źle.
Zosia jeżdzi w fotleliku chicco key 1 isofix, waży 11,5 kg.
Wychodzi na to, że powinnam kupić drugi taki sam fotelik- tzn 9-18kg. Ale wcale mi się to nie uśmiecha:no: Wolałabym kupic cos, co posłuży dłużej. Ale foteliki z przedziałów 9-25 nie sa zbyt bezpieczne (fotelik.info.pl), a te 9-36 pod wzgledem bezpieczenstwa lepiej, ale za to mają taką barierkę dla zabezpieczenia tułowia (cybex pallas, kiddy)i to mi jakos nie pasi:baffled:. Ma któras z Was taki fotelik?
 
Dmuchawcu nie mam:no:i nie pomogę:-(.Julkowi też zaczyna wystawać głowa z tego do18kg.i sie zastanawiam czy karola wlozyc w podstawke,ale mnie sie to nie usmiecha,czy kupic wiekszy fotelik jak ma Kalo.
 
reklama
Dmuchawcu nam w sklepie pan zdecydowanie odradził ten fotelik z tym panelem z przodu.

Co do Marysi. Zdecydowanie najbezpieczniejszy dla niej jest wciąż fotelik 0-13 montowany tyłem do kierunku jazdy. Jeżeli Marysi nie przeszkadza to, że jeździ z nogami po turecku to ja bym się wstrzymała jeszcze troszkę.

Tomkowi kupiliśmy fotelik firmy Cybex 15-36 mimo, że wagowo się nie kwalifikował. Pan w sklepie powiedział, że wyznacznikiem w przypadku dzieci "lekkich" jest również wzrost - właśnie 90cm.

Fragment posta z października 2010:
Wczoraj zakupiliśmy dla Toma fotelik, także Adamo wreszcie przodem do kierunku jazdy w Maxi Cosi Tobi. Dla Tomka wybraliśmy (a raczej pan nam wybrał
wink2.gif
) Cybex Free-Fix czy jakoś tak. Myśleliśmy o foteliku 9-36kg, bo ten kurdupel waży 13kg, ale pan powiedział, że w przypadku gdy dziecko ma 90cm to można kupować te 15-36kg i na wagę się nie patrzy.


No ale skoro to było w październiku to znaczy, że Adamo wytrzymał 1 rok i 3 miesiące w foteliku tyłem do kierunku jazdy.


Justysia a ile waży Kalo?
 
Ostatnia edycja:
Do góry