reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy

reklama
dziś zrobiłam przegląd rzeczy po Moniśce, więc nie są to tak całkiem zakupy, ale mam nadzieję, że przymkniecie na to oko, bo i ja chcę się czymś pochwalić, co już mam:-p

body, skarpetki i sweterek
Zdjcia-0074.jpg


pajacyk, śpioszki i czapeczka
Zdjcia-0075.jpg


kolekcja śliniaczków :-D
Zdjcia-0076.jpg


wiecie co, człowiek w tym okresie chyba głupieje :-D
 
Chociaż mam juz córcię i jako-takie doświadczenie w akcesoriach dla maluszków to proszę inne mamy aby wypowiedział się co sądzą o :
1.Laktatorach elektrycznych (domyślam się że będzie mi niezbędny pzy dwóch maluszkach)
2. Sterylizatorach elektrycznych (czy są przydatne i niezbędne)

O inne rzeczy też jeszcze pewnie będę pytała.
Dzięki za odp
 
Joasia i Rapunzel ciuszki sa piekne:-D:-)
MamaEmilki ja jeszcze nie doswiadczona mama, ale mysle, ze ten laktator to Ci sie na pewno przyda, z tego co pamietam to przy Emilce mialas duzo pokarmu i pewnie teraz bedziesz go miec jeszcze wiecej .
 
Kasiu no właśnie na początku mleka nie miałam. W szpitalu karmili mi ją butelką i potem ona nie chciała ssać. Wróciłam do domku z maleńką to walczyłam o każdą kropelką mleka. Uparłam się że będę karmić piersią - bo wierzę że każda kobieta może to robić (no prawie każda) i się udało. Nigdy nie miałam zastoju mlecznego czy coś takiego - mała wszystko zjadła:-). Piłam litrami ziółka mlekopędne, mineralną też litrami no i migdały wcinałam - one pomogły chyba najbardziej. Teraz mam nadzieję chłopców jak najwięcej chłopców karmić cycusiem ale przy dwójce to może być trudno.
 
Joasia, Rapunzel- ciuszki świetne, Asioczek- fajna gondola:):)
Co do laktatora myslę, że może się przydać. Ja przy starszym synu miałam strasznie dużo pokarmu, aż skończyło się zapaleniem piersi z wysoką temperaturą, straszne to było:(
001.JPGmata za 39 zł, z komisu, nowe identyczne widziałyśmy z mamą w sklepie w Pyrach za 89 zł.

002.JPGpajacyk, któremu nie mogłam się oprzeć- 18zł

003.JPGkocyk 7 zł

004.JPGręcznik z kapturkiem 15 zł
 
005.JPGcienki kocyk bawełniany- 9, 50 zł

006.JPGbody na 62 cm, po 6 zł za szt.

007.JPG- bluzeczka na 6 m-cy- 6 zł, komplecik na 86 cm- 10 zł

008.JPG- bluzeczka 86 cm 6 zł i komplecik 74 cm 12 zł

009.JPG-
 
reklama
Do góry