reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy

reklama
No ja też jeszcze nic nie kupuję:) Natomiast moja mama zakupiła już "Mój pierwszy elementarz" :) :) Niezłe nie?:) To tak na wszelki wypadek jakby za kilka lat takich nie było:)
 
Kombinezonik słodki:-D
Ja na razie nic nie kupuję. Szukam uparcie spodni, ale jakos nic nie nie pasuje, więc chyba skończy się na krawcowej
 
Witam
Mam do sprzedania ubrania ciążowe, 2 pary spodni(zmateriału brązowe i jeansy niebieskie) okolo 50zl za szt., 2 bluzki(brązowa i biała w czarne wzory) ok. 20 zł za szt. i 2 sukienki (sztruksowa beżowa i jeansowa niebieska) waszystko w rozmiarze M/L ok. 30 zł za sztuke :-) jeżeli ktoś jest zainteresowany mogę zrobić zdjęcia, osoby z Poznania moga przymierzyć, ceny możemy negocjować ;-) Pozdrawiam!
 
reklama
No ja też jeszcze nic nie kupuję:) Natomiast moja mama zakupiła już "Mój pierwszy elementarz" :) :) Niezłe nie?:) To tak na wszelki wypadek jakby za kilka lat takich nie było:)

super;-) czy mama jest nauczycielką? może to skrzywienie zawodowe:-)
ja tez dzidzi nic jeszcze nie kupiłam ale mam sporo ciuszków po córci jak będzie druga córcia ;-)a jak synio to zdążę jeszcze zrobić zakupy;-)
 
Do góry