reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy


Dziewczynki ja sobie ostatnio w takim ciucholandzie kupiłam spodnie czarne eleganckie do pracy za 6 zł. Spodnie coprawda nie są stricte ciążowe ale dla mnie o cały dużynumer większe więc jeszcze z miesiąc w nich pochodze.

I właśnie chyba w tych lumpeksach będę zmieniac garderobę :) Po później takich spodni za 6 zł to nie szkoda wyrzucić a 120 zł to troche szkoda :)

całuje i na zakupy.... :)
 
reklama
ja niestety nie mam szczescia do lumpeksow - albo nic nie moge dla siebie znalezc - albo jak juz przyjde (po pracy :( ) to wszystko jest juz przebrane ...
 
A ja wam powiem, że mam ogromne szczęście ;) przed samiutkimi wakacjami kupiłam sobie jeansy - takie prawie biodrówki i na dodatek po dniu noszenia się troche rozciągają, myśle, że ponosze je conajmniej jeszcze z 2miesiące, więc narazie musze sobie kupić tylko jakieś spodenki na zmiane :)
 
Mam to samo - nigdy tam nic nie widzę. A wystarczy, że wyśle mamę i ona zawsze coś znajdzie.
Chyba muszę ją wysłać po coś dla mnie.

Narazie nie mam problemów z ubraniem, poza tym jakiś czas temu zrzuciłam ok 5 kg i i tak wszystkie rzeczy na teraz mam trochę luźne :)

Zaczęlismy przeglądać z mężem różne listy wyprawek - powiem tak: Kurcze! trochę tego jest do kupienia!

Joaśka
 
Też muszę porobić zakupy. Wczoraj zajrzałam do szafy, gdzie miałam odłożone spodnie "na później". I cholera (sorki) okazało się, że są w sam raz czyli ponosze jakiś tydzień dwa. A miałam nadzieję, że będą na mnie dobre troszkę później. Brzusio rośnie mi z dnia na dzień...
 
No i tak ma być!Brzusie mają rosnąć! A wraz z nimi nasze maleństwa! Do pracy trzeba się jednak jakoś ubrać, co innego w domku. Przyznam szczerze, ze w domku za niedługo też nie będę miała w czym chodzić-na razie okupuję dresy mojego męża. A to jeszcze dalej niż blizej:) Ale fajnie jest:)
 
Ja po domku tez mam dresik, co prawda nie ciazowy ale na tyle luzny, ze spokojnie w nim pochodze moze nawet do konca ciazy. Ale problemik jak musze gdzies wyjsc sie pokazac... mam tylko 1 spodnice ciazowa a spodni nie moge znalezc (tzn sa ale albo za drogie albo mi sie zupelnie nie podobaja). Czekam jeszcze na zrzutke od kolezanki, podobno ma dla mnie pare ciuszkow.
Joasiu masz jakies namiary na listy wyprawek, chetnie sobie poczytam.
 
reklama
Hehe, dziś przumierzałam gatki mojego Mencyzny ;) On jest dużo większy ode mnie, ale jego majtasy leżą na mnie jak ulał. Więc jeden wydatek z głowy - majtki na jesień i zimę mam ;) Ale był ubaw jak to przymierzałam, hehe
 
Do góry