reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy

reklama
Dzięki Joasiu za linki do stron. Trochę tych rzeczy jest :) Ale będziemy miały zakupowe szaleństwo :) Najlepiej zacząć to rozkładac na raty....

A co do majtasków to ja na razie z bielizną nie mam jeszcze problemów, o dziwo mieszczę się cały czas w swoją :) dokupiłam sobie tylko jeden biustonosz. No ale inne ubrania szczególnie spodnie to masakra......
 
Cześć dziewczyny!
Dzięki Asiu za linki dot. wyprawki dla dzidzi. Na pierwszy rzut oka widzę tam już sporo rzeczy nie potrzebnych. Wydrukowałam sobie te listy i obiecuję, że do jutra przyjrzę im się dokładniej i napiszę co mi się wogóle nie przydało, albo co jest zbędnym wydatkiem bo się nie sprawdza. Sorry, że dopiero na jutro, ale w pracy nie mam za bardzo czasu. Chyba, że...
znajdę troszkę czasu.

 
Fajnie!
Ja się narazie starałam znaleźć coś hurtowo, a potem się zastanowić/popytać, nad tym, co naprawdę z tych list jest potrzebne.

Joaśka
 
Asiu to zrob swoja liste wyprawki - oczywiscie jak masz ochote. Bo jak zaczynam zbierac do kupy te wszystkie listy to czuje sie zagubiona, a tak mialabym gotowca ;D
 
Moje gatki też na razie są dobre, ale zaczyna robić się coraz chłodniej. A mój chłop ma dużo ciepłych majtasów, które sobie pożyczę za niedługi czas :)
 
no wreszcie kupiłam sobie spodnie :) oczywiście nie wytrzymałam i kupiłm też fajowy sweterek - fajowy bo ślicznie podkreśla brzuszek :) wydałam małą fortune, kupowałam w h&m ale co tam, powinny starczyć do końca ciąży i mam nadzieje, że juz nic nie będe musiała kupować.
 
To może teraz ja... :D
Odnośnie zakupów to codziennie śmigam na allegro i tam w dziale "Dla Dzieci" spędzam połowe dnia :))
Nie wspomnę już o wychodzeniu na miasto, codziennie wypatruje czegos nowego w sklepach dla dzieci :))
Juz dzis najchetniej kupilabym wszystko w potrojonej ilosci (tak na zapas ;) ). Problemem jest tylko moj chlopak ktory uwaza, ze oczywiscie..mamy jeszcze czas. Jego zdaniem odpowiednia pora na zakupy to pewnie moj powrot ze szpitala, a to i tak pewnie bedzie sie upieral, ze jeszcze mamay czas :p A ubrania ciazowe...chyba powoli czas zaczac kupywac bo w swoich juz sie czuje malo komfortowo ;)) WIec... NA ZAKUPY !!! Pozdrowionka dla was i bobaskow :))
 
reklama
Chciałam się pochwalić moimi dzisiejszymi zakupami, hehe. Zaszalałam sobie! Oj straszliwie ;) Kupiłam sobie bluzeczke, taką dłuższą. Sądzę, że spokojnie dotrwa do końca ciąży. I wydałam cały majątek - czyli całe 3 złote :D Chyba częściej zacznę odwiedzać ciucholandy :)
 
Do góry