reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy :-)

Witam, ja kupiłam prześliczny różowy komplecik z bucikami z nadzieją, że tym razem będzie dziewczynka. Korci mnie bardzo żeby kupić coś jecszcze i chyba niebawem wybiorę się na jakieś zakupki.
 
reklama
Oczywiście Karola7 suwaczki udały się z tym że jeden zrobiłam sama:-) udało się , już się rozkręciłam natej stronce. Nam zapowiada się ciekawy dzień jedziemy rozwozić zaproszenia na weseele mam nadzieje że wszystko pójdzie sprawnie POzdrawiam Cię!!
 
szczęściara no to powodzenia. Pamiętam , że ja miałam dosyć jak rozwoziliśmy. Tylko my to robiliśmy wczesną zima, a śniegu było po pachy. A suwaczek OK
 
My dziś dostaliśmy śpioszki i niebieski kocyk w żółte kółeczka, mięciusi i ślicznusi. Co do laktatora - no cóż, na razie się nie sprzyda, więc chyba nie będę kupować. Co prawda od września muszę wrócić do pracy - bo koleżanka właśnie urodziła dziecko więc ciążowe panienki idą w odstawkę, ale potem od 1 lutego idę już na urlop do maja, w kwietniu wracam na uczelnię, w październiku magisterka i witaj Polsko..
 
A ja wczoraj znalazlam ogloszenie, ze doslownie 100 metrow od mojego mieszkania otwarto komis z rzeczami dla maluszkow. Zaraz tam wparowalam i.....
Pierwsze zakupy mam za soba. Kupilam kilka par spiochow (welurowe, w roznych kolorach. ze slodkimi aplikacjami, wzrost rozny od 56 do 74), bo sa sliczne i bardzo tanie..... A i sa zupelnie nowe!!!!!
W porownaniu ze sklepowymi cenami, to nie wiem, czy za 5 par z tego komisu, kupilabym chociaz jedna w normalnym sklepie.
W ogole bylo tam sporo fajnych rzeczy. Chyba bede czestym gosciem ;-)
 
Ja to aż się boję jak wpadne do sklepu z ubrankami dla dzieci sama lubie być dobrze ubrana bo wszytskie pieniadze wydaje na ubrania:-) ale jak bedzie Dzidziuś to dopiero bedzie
 
Kira z rozmiarem 56 to się za bardzo nie rozpedzaj - wystarczy góra na miesiąc. Mój mały wyrósł nawet szybciej bo się duzy urodził. A 64 nawet jak za duze to i tak może byc dla takiego maluszka.
 
Wiem Karola :-)
Tych na 56 bedzie najmniej :-)
Pamietam, ze na mojego brata w ogole nie zdazylismy takich zalozyc :-)
Mial 61 cm i z trudem miescil sie z pielucha w te na 62 :-)
 
Witajcie po weekendzie!!

Ja właśnei dostałam pierwsze ubranko od teściowej i szwagierki śliczny komplecik z H&M biały z kubusiem puchatkiem i prosiaczkiem
jest neutralny bo nie wiadomo co siedzi w brzusiu no i dostało mi się 8 par śpioszków bo synuś szwagierki ma 1.5 miesiąca a już powyrasta
śliczne sa te ciuszki ale oczywiście jak tylko gin powie mi czy bedzie synuś czy córa to lecę po ciepłe śpioszki na lutowe dni ;)
kurcze mam nadzieje że dzidzia nei wywinie psikusa i pokarze na swoją płeć :D
 
reklama
Ja narazie nic nie kupuje dla Dzidzi jeszcze mam duzo czasu , za to sobie to co chwila musze kupić luski mnie już opinają :-( najgorzej jest mi kupic biustonosz przedtem miałam 80 w biuscie teraz mam przeszło 100 :-( spodnie też się mi już nie dopinają lubie ciuchy lubie dobrze wygladać ale coż zrobić Musze pokupić ubrania wyglądające jak worek , Niech dzidzia ma luz!!!!!!!!!!!:-)
 
Do góry