reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy :-)

Ja też mam wolny pokoik dla dzidzi od dawna chociaż decyzję o tym że bedziemy się starac podjęliśmy dopiero w marcu tego roku, udało sie dosyć szybko stworzyć naszą fasolkę ;) pokoik ma praktycznie pusty nie licząc szafy w zabudowie nawet pomalowany jest na pastelowo :) chcę dokupić do niego łóżeczko widziałam fajne z firmy klupś i naprawdę w normalnych cenach do tego komoda z przewijakiem i chyba wystarczy. Na początek i tak wstawię łóżeczko do naszej sypialni nie wyobrażam sobie by maleństwo spało odzielnie no i znowu miałam zagwostkę bo do sypialni fajnie by mieć łóżeczko sosnowe - pasowałoby do reszty sypialni rodziców za to do osobnego pokoju dzidzia powinna mieć białe mebelki by pasowały do reszty i badź tu mądry ::) ale co tam kupię białe i tez bedzie ładnie!!
Pozdrawiam wszystkie zwariowane mamy !!!
 
reklama
A ja moje Kochane Koleżanki mam łóżeczko historyczne :) w którym spałam sama osobiście jak byłam berbeciem :) Wystarczy tylko kupić materacyk ( bo ten spred ponad 27 lat to raczej nie za bardzo ;) i odświeżyc i Bejbiś bedzie spał w tym samym łóżeczku co Mama przed laty ;) czy to nie urocze : ?
 
Kira trzymaj się - wszytsko bedzie dobrze. A co do szuflady to rzeczywiście jest super - wypróbowałam i polecam.

Antares zazdroszczę, bo to strasznie mile
 
Ja tez mam łóżeczko z wikliny całe, po mnie jeszcze, jak ja miałam sie urodzić to dziadek kupił go mamie w prezencie. Mam do niego wielki sentyment i cieszę się że mój szkrabek wychowa sie w tym samym. :D
Co do ubranek to mam już cały karton, gdzie sama nic nie kupiłam, każdy z rodziny znosi mi ubranka po swoich dzieciach, dużo mam po swojej chrześnicy, ale i tak muszę to dokładnie przejrzeć i wybrać te najlepsze.

Z mężem biegamy po hurtowniach i porównujemy ceny, gdzie kupić najtańsze rzeczy i dobre.

Dziewczyny wiecei coś może na temat laktatorów, które są w miarę. Koleżanka poradziła mi kupić firmy MEDELA, podobo są OK
 
Ja wiem że Avent jest dobry na allegro można kupic cały zestaw z butelkami i zamknięciami za 130-140 zł normalna cena 180-200zł ???
 
oj widze ze szalenstwo zakupowe powoli sie zaczyna (przynajmniej toretycznie)   ;
My do tej pory na dobry poczatek dostalismy kocyk dla dzidzi, a poza tym na razie tylko wirtualnie sie rozgladam, na lazenie po sklepach jest jeszcze zdecydowanie za goraco. Szwagierka zasypuje mnie mailami z ofertami roznego rodzaj produktow dla dzieci, nie wiem tylko czemu przesyla to do mnie, a nie do tatusia, czyli brata swego :), w koncu w wiekszosci on to bedzie finansowal  ;D
dziwczyny  rewelacja z tymi "po mamusiowymi" lozeczkiem, na pewno bejbisiom sie bedzie  super w nich spalo.
 
Agnes co do laktatora to ja milam jakiś polski - beznadzieja, ale kupowany była w sytuacji awaryjnej więc jedyny jaki byla w aptece całodobowej. Ale koleżanka miala Avent i rewelacja. Ale staraj sie nie nastawiać na laktator dopuki bedziesz w domku z dzidzią - bo to sytuacja bez wyjścia. Odciągasz jak za dużo pokarmu, a im więcej go odciągasz tym wiecej go produkujesz. I tak w kółko.
 
No wlasnie z tym odciaganiem to tez myslałam że tylko jak bede gdzieś wychodzić ale szwagierka odciąga pokarm bo pierś jest tak nabrzmiała, boli i maluchowi lepiej ponoć uchwycić jak cycuś nie jest taki pełny ale powiem wam że tego mleczka to produkuje ogromne ilości ;D
 
reklama
Do góry