reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy :-)

W takeij sytuacji na pewno. Wiem, że Avent ma specjanle woreczki do zamrazania mleka - no i sprawdzone - działaja bez zastrzezeń.
 
reklama
Boshe jak dobrze że pracuje w rodzinnej firmie i mam czas na odchowanie dzidzi teściowie by mnie przechrzcili gdybym chciała wrócić wcześniej do pracy a wcale nie chce wolę być z dzidzią rzecz jasna ale jak trzeba to trzeba wiadomo jak jest dzisiaj z pracą  :-[
 
:) karolla ja jestem w podobnej sytuacji, jak pomyślę, że normalnie jest macierzyńskiego tylko 16 tygodni... ja po prostu będę musiała zatrudnić kogoś na swoje miejsce, ale wolę takie wyjście niż opiekunkę. Oczywiście rozumiem doskonale - jak mus to mus i generalnie jak się ma super nianię albo babcię, która zajmie się wnusiątkiem to nie jest najgorzej!
Co do zakupów, to troszkę chodziłam po sklepach, ale jak dla mnie niektóre rzeczy mają kosmicznie wysokie ceny, więc zaczynam szperać po allegro i.....jest tam taniej bez dwóch zdań !!! Pewnie więc część rzeczy dla dziecka kupię właśnie w ten sposób. Np. śpiochy w sklepie ok. 20 zł sztuka, na allegro komplet 5 lub 6 ok. 30 zł, oczywiście nowe od producenta. Na razie mam dla dzidzi ręczniki i małe buciki bialutkie jak do chrztu-dostaliśmy od kogoś w prezencie ślubnym 4 lata temu. Przydadzą się ::)
 
Właśnie oglądałam sobie stronki z mebelkami dla dzieci np.Pali.pl jak weszłam to myślałam że zwariuję wszystko takie piękne
ale jak znalazłam ceny to humorek mi przeszedł ŁÓŻKO DLA DZIDZI PONAD 2000TYS kto to słyszał powariowali czy co?????????
Zostanę przy firmie Klupś ładne łóżeczka i niedrogie!!

Też patrzę na allegro w h&m sa super ciuszki takie z "jajem" i też niedrogie jutro się przejade może(czytaj na pewno) coś kupię  :D
 
A ja mam dobrze jesli chodzi o odchowanie dzidzi. Wyliczylismy tak, że jak skończy mi sie macierzyński to bedę miała jeszcze dwa miesiące wakacji. Wieęc bedzie super. A potem jak pójdzie jeszcze lepij to dziadzio pójdzie na emeryturę i zostanie pewnie z wnusią lub wnusiem
 
Co Do Dzidziusia juz pełną kolejkę do bawienia juz mi to nie pasuje:-)Jeszcze się nie urodziłaa Wszyscy dopominają się obawienie ja w żartach odpowiadam żę bedzie Casting na NIanie:-)
 
Szczęściara - poczekaj aż się urodzi. Wredt dopiero się zacznie. Mozesz poczytać w lipcowych mamach (chyba, a może w sierpniowych) Czasami ma się dosyc nawału gości. No ale cóż, taki okres i trzeba go przeżyć.

A co do suwaczka - jak wyszło to aż w podwójnej ilości - super (ten mój chyba może być?)
 
Ja pokój dla dzidzi również już mam prawie urządzony - zostało tylko go pomalować dokręcić 2 półki i wstawic komodę i łóżeczko i gotowe - ale pokój pomalujemy po przyjeździe z urlopiku ;D
 
Widzę, że u was szaleństwo zakupowe rozwija się pełną parą! Ja na razie w temacie zakupów dziecięcych to jestem kompletnie zielona. Nie znam się na tych wszystkich firmach wózkowo-łóżeczkowo-gadżetowych ;) Chyba zostawię zakupy na ostatni trymestr, może się do tego czasu bardziej obczytam. Na razie tatuś gipsuje ściany w dziecięcym pokoju, a ja myślę, na jaki kolor je pomalować. Na jaki wy malujecie?
 
reklama
Pytia, ja mam na turkusowo. Potem poszaleje jeszcze ciut, ciut i namaluje jakies wesole kolorowe stworki. Przynajmniej w tym jednym pokoju mozna poszalec ;-)
Aaaa i jakos nie przejmuje sie tym, ze turkus jest bardziej z gamy kolorow chlopiecych. Po prostu lubie ten kolor i tyle.
 
Do góry