reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy :-)

Ja własnie dzisiaj zrobiłam porządki i połowe rzeczy wyjęłam z szafy jeansów już żadnych nie zapnę w brzuszku, bluzki są oki tylko z przodu robią się za krótkie :D
nie ma co dzisiaj po pracy jadę na zakupy w H&M widziałam fajne,modne rzeczy dla mam kupiłam tam ostatnio bluzkę rozmiar S uwierzycie bo w ramionkach była jak dla mnie a na brzusiu rozszerzana i właśnie oto chodzi by nie wyglądać jak worek tylko subtelnie podkreślać swój stan ;)

Pozdrowionka dla wszystkich niemieszczących sie w swoje ciuszki!!
 
reklama
Tia..... ja wczoraj bylam w H&M. Chcialam kupic spodnie.... Jak zwykle wszystko za krotkie, a do rozmiaru s musze przytyc w udach i pupie tak z 15 kilo ;-) Najlepiej to wygladaly na brzuszku mimo tego, ze w sumie przewidziane sa na nieco pozniejsze ciaze....
Ale.... sprawdzalam u dziewczyn w ktoryms z wczesniejszych miesiecy, jak im rosna brzuszki. I pomimo tego, ze brakuje mi do nich sporo kalendarzowo, to nie brzuszkowo :-)
Mam do przodu prawie 20 cm. Podobno dlatego tak szybko, ze ja makabryczna chudzinka bylam i teraz sie to wszystko nie moze we mnie pomiescic ;-)
 
J tez kupuję w H&M.Bardzo i sie podobaja tam ciuszki. Uwielbiam tez Promod i Reserved ale tam raczej po niż w trakcie się ubiorę ;) Szoda,z ę nie ma tam ciuszków dla Mam...
 
A ja dowiedzialam sie od ciezarowki, ktora spotkalam dzisiaj na zakupach, ze u mnie w miescie jest sklep z odzieza ciazowa:-) Musze koniecznie tam wskoczyc. No i dzinsy sa po 100, a nie po 180 tak jak w H&M.
 
Ja już sobie przejrzałam stronki w necie i mam zamiar pozamawiac parę rzeczy tylko musze sie dobrze wymierzyc aby trafić rozmiar
powiem wam że dzisiaj jestem pierwszy raz w spodenkach z gumą i jest super, po całym dniu w pracy wieczorkiem miałam brzusio odciśnięte od guzika
a w tych nic nie uwiera,nie ciśnie poprostu rewelka i jak nie widac tej gumy to sa normalne spodnie,fajny fason i w ogóle!!!
 
Oj ja dzisiaj z przerazeniem stwierdzilam ze tylko dwie pary spodni mi pozostaly :) W dresach to sie raczej do pracy nie wybiore, wiec moje zakupki chyba trzeba bedzie przyspieszyc. ::)
 
A ja wczoraj dostałam jeansy od szwagierki na brzuszek naciągane i dwa sweterki na jesień jak to dobrze mieć kogoś kto parę miesięcy temu był w ciąży i ma jeszcze ciuszki z tego okresu!!!
 
Aha wczoraj przymierzałam ciuszki z firmy 9fashion mają sklep w necie powiem wam że po 9 miesiącach ciaży nadal mają dobrą jakość więc
ja na pewno jak pokarze sie tylko kolekcja jesień/zima cos sobie zamówię bo warto !!!
 
reklama
Karolla faktycznie super te ciuszki. Znalazłam adres sklepu firmowego w wawie, wieć sie tam wybiorę niebawem. Na lato to już raczej niekniecznie ale jesień zima,jak znalazł. Nie wiesz przypadkiem jakie są ceny?
 
Do góry