reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy:-)

reklama
Ostatnia edycja:
To moze niesmialo zaczne - polecam Wam ta wanienke sama uzywam juz 2 lata i u nas sie sprawdza zajmuje mega malo miejsca

Link do: Stokke® Flexi Bath® | Pokój dziecięcy | Stokke

Napisane na LG-D605 w aplikacji Forum BabyBoom
Wendy, świetna ta wanienka! Na wyjazdy super, można wziąć ze sobą i nie kombinować :-D W ogóle Stokke ma pomysłowe produkty i designerskie wózki (Stokke Xplory), Młoda jeździła 10 lat temu to był szał, teraz tego pełno i już nie budzi takich kontrowersji. BTW nie mogę się już doczekać wątku wózkowego, bo ja... maniaczka jestem :D Przy córce przerobiłam 21 (tak tak, 21 :tak:) sztuk. Już mi mózg paruje od nowości, które obecnie są na rynku :szok::-D
 
21 szok ja mam ledwo 2 a juz mlody w nim nie jezdzi, 1 byl mutsy igo strasznie sztywny typowy do galerii na kafelki nie na nasze chodniki takie moje zdanie, a x lander moze nie taki szałowy ale za to czołg :)
A teraz chyba takim wow jest wozek mima ;)

Napisane na LG-D605 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja zastanawiam się nad wózkiem bebetto-luca prawdopodobnie... A w ogóle to ciągle przeglądam używane... Niestety dla mnie wydać ok 2000 na wózek to strasznie dużo kasy... Szukam więc alternatywy... Może kiedyś znajdę :)
 
Ja zastanawiam się nad wózkiem bebetto-luca prawdopodobnie... A w ogóle to ciągle przeglądam używane... Niestety dla mnie wydać ok 2000 na wózek to strasznie dużo kasy... Szukam więc alternatywy... Może kiedyś znajdę :)

ŻonaGraja, będziesz musiała wózek wnosić po schodach? Waga ma dla Ciebie znaczenie? Emmaljunga to wózek nie do zajechana, tylko to klasyczny wózio, bez wydziwiania, za to ma największą gondolkę na rynku (a nasze dzieci urodzone w lipcu wypadałoby w samą zimę przesadzić do spacerowek...), szwedzka jakość na ich zimy a nie szmatki na kiju jak niektóre teraz. Wadą jest waga (ok 16 kg) i niezbyt ładna spacerówka (choć bardzo wygodna dla małego dziecka). Używaną w naprawdę niezłym stanie można kupić już za ok. 1000 zł. Ja chyba kupię na początek właśnie używaną i wygodną Emmę jako głęboki, później sprzedam i kupię super spacerówkę :)
 
Ja zielona w temacie, może macie od razu jakieś polecenie wózka zgrabnego (w sensie nie Wielka kobyła) i maksymalnie lekkiego? Bo mi się właśnie szykuje jak co noszenie.

Aim, wózki to temat rzeka ;-) ;) Musisz uściślić, nowy czy używany, trzy czy cztery kółka, siedzisko w spacerówce rozkładane normalnie czy kubełkowe, do jakiej kwoty. Wybór jest ogromny, dlatego wiem, że ja nie wytrzymam tylko z jednym wózkiem ;):D:p
 
reklama
Do góry