reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

PAŹDZIERNIK:

04.10.2014 Marikka wizyta przed crio
04.10.2014 Kristin@ podglądanko

08.10.2014 Medalikara prenatalne
08.10.2014 Kotuska wizyta u gina prowadzącego
08.10.2014 Kasik wizyta u genetyka
09.10.2014 KasiaMakaronik wizyta
14.10.2014 Hania wizyta
14.10.2014 Kotuska wizyta u genetyka
15.10.2014 Agaawa USG połówkowe
17.10.2014 Olusia wizyta
23.10.2014 Madziulka Rz wizyta u immunologa
23.10.2014 Anulla wizyta u gina prowadzącego
27.10.2014 Syllka badania prenatalne
30.10.2014 Kasik wizyta u gina prowadzącego

LISTOPAD:
06.11.2014 Anulla badania prenatalne



Dołączam fluidki
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kurczę sobota a ja już po spaniu mam ... mąż wstawal do pracy a nasza gwiazda musi go rano odprowadzać ;) zrobiła sobie taki szał w brzuchu że oka się zamknąć nie da ;) oby tylko później spała dłużej niż do 5:40 ;)

Dzisiaj kończymy sezon ślubny ;) jedziemy do znajomych na uroczystość do kościoła i to chyba ostatni ślub w tym roku ;) od czerwca to piąty ;)
A później będziemy świętować rocznicę ślubu ;) Boziu kiedy minęło te 6 lat to nie wiem :)
 
Dziewczyny powodzenia na wizytach- czekamy na Was w gronie zaciążonych :tak:

Madzia Wszystkiego Najlepsezgo z okazji rocznicy ślubu !!! Samych pięknych chwil !!! Cieszcie się sobie całe życie !!!
 
Magda, wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy:)) Następna będzie już z maleństwem na świecie:)

powodzenia na dzisiejszych wizytach:)

u mnie zaczynają się mdłości:( O tragedia, nie mogę wyjść nawet do sklepu do zakupy, bo wszystko mnie drażni. W domu siedzę to też mi niedobrze. Myślałam, że to po tabletkach, a jednak nie. Głodna nie mogę być, a po jedzeniu jeszcze gorzej:( jeszcze okna nie mogę otworzyć, bo ciągle nade mną palą papierosy i śmierdzi jak cholera, a do tego rzucają pety przez balkon. Co za debile mieszkają nade mną. I wszystko mnie drażni dziś :angry:
 
Anulla to ja Cie "pociesze" bo ja w 14 tyg. a dzis zaliczyłam pierwszego kłaczka !!! Wczesniej mdłosci fakt ledwo do zniesienia a dzis niespodzianka !!! Tak wiec jesli liczysz ze sie skonczą po 3 miesiącu to jestes optymistką ;-) Mnie tez drazni dym papierosów, z kilometra czuje.
 
reklama
Do góry