reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Kasia Makaronik, Niebajka, Hess rozpocznijcie dobrą passę na forum :) Trzymam kciuki!!!
Kasia Makaronik widzę, że Ty też już dużo transferow przeszlas, co za życie ehh. Ale póki walczymy jesteśmy zwycięzcami :)
 
Ja mam takie przeczucie, że w tym miesiącu każdej się uda. taka dobra passa na forum po tylu porażkach. :-) KasiaM, pozytywne myślenie i za kilka dni będzie wysoka beta!
 
KasiaM podziwiam Twoja wytrwalosc!! Chyle czola! 7 musi byc szczesliwa liczba:)

Ja to tam pryszcz, Ty i Hess wyczekalyscie swoje, wiec mocne kciuki za Was dziewczyny:)

OlaSzy bardzo bym chciala zalapac sie na fale pozytywnych bet, ale nie nakrecam sie zupelnie;)

Kate dbajcie o siebie, suplementujcie i faktycznie powinnas pogadać z dr jaki ona ma pogląd na podanie 2 Kropkow:)
 
Jutro odpoczywamy :)


Kalendarz


CZERWIEC

18 - Hess - udany criotransfer
19 - ilka_a - wizyta u lekarza
19 - osa87 - ustalanie planu działania
24 - KATE23 - ustala nowy plan działania
25 - Madziulka Rz - spotkanie z maluszkiem
25 - enni - badania prenatalne
30 - DW87 - wizyta przed criotransferem
 
Ostatnia edycja:
Do mnie dziś zawitała szanowna, szok, że o czasie ;-) ale to zasluga luteiny. Wiec umowilam się na wizytę przed crio na 30 czerwca :-D i jak będzie ok to transfer na początku lipca :-)
 
reklama
Niebajka dokładnie tak ;-) od jutra estrofem, acard i nadal kwas foliowy. A pewnie od wizyty dojdzie luteina i może clexane?
 
Do góry