reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Jutro trzymamy kciuki za udany transfer Hess :tak:


Kalendarz


CZERWIEC


18 - Hess - udany criotransfer

19 - ilka_a - wizyta u lekarza
19 - osa87 - ustalanie planu działania
24 - KATE23 - ustalanie nowego planu działania
25 - Madziulka Rz - spotkanie z maluszkiem
25 - enni - badania prenatalne
30 - DW87 - wizyta przed criotransferem
 
DW dokladnie tak, jak Hess pisze z ta lutka:) lykaj tabsiory i niech endo pięknie rosnie^^

Hess, jutro cala moc z Toba! Nareszcie spotkasz sie z Kropkiem i z calej mocy trxymam kciuki aby zostal z Toba juz na zawsze:)
Buziaki i kopniaki na szczescie!
 
KasiaM, Niebajka kochane mega kciuki za Wasze kropeczki :) może wreszcie będę mieć kogoś kto też jest w ciąży bliźniaczej :)

Hess no wreszcie jutro Twój dzień dzień,troszkę na niego czekalas, cieszę się że wreszcie kropek będzie z Tobą ja już trzymam kciuki :)
 
Hess kciuki juz zaciśnięte:D iludniowy jest Twoj Kropek?

Enni nadzieja w KasiM bo u mnie jeden Kropek, wiec szanse na parke chyba male:) chociaż nigdy nic nie wiadomo, co z tej blastki sie wykluje:p

Hess ja ok:) poki co o wiele lepiej niz poprzednio. Magnez pomogl i nie mam takich skurczy (dziekuje:p) zreszta tym razem zostalam w domu i pachnę, wiec tez wszystko inaczej;) pobolewa jak na okres, czyli standard;)
 
niebajka - ja też chcę pójść od jutra na L4, by się nie stresować w robocie. Mam nadzieję, że mi dadzą, ale podobno dają ;) Zarodek jest 5 dniowy, czyli blastka. O!!! ananasa nie zjadłam dziś, muszę to naprawić :D
 
Hess oczywiscie, ze Ci dadza! U mnie w klinuce trzeba sie dopominac, ale po prostu wzielam urlop, zeby szefowa nie widziala pieczatki kliniki macierzynstwa..

Wcinaj, wcinaj ananaska:) tez to robie:) akurat super trafilysmy, bo teraz sa naprawde przepyszne.

Bardzo sie ciesze na Twoj transfer:) emocje!!!!
 
Ja nie mam urlopu, bo mam 2 dni za każdy miesiąc przepracowany i już wykorzystalam. Zresztą to staż. Klinika moja nie ma w nazwie nic podejrzanego z niepłodnością itp., zresztą to nie u mnie w pracy będą mieli moje zwolnienie tylko wysyłam do firmy która organizuje cały ten projekt unijny w ramach którego mam staż. Więc nie mam obaw :) To tak,gdyby chcieli mnie zatrudnić potem :D
 
reklama
Hess ja nigdy urlopu nie wykorzystuje... taka praca:/ wolne mi sie nie oplaca..
Ale gdyby ktos zobaczyl pieczatke invimedu, to zaraz bym poleciala z hukiem;)

Czyli jesteś bezpieczna:) bierz l4, mowilas ze masz niezle stresy i pelno roboty w pracy, wiec jak najbardziej nalezy sie Tobie i Kropkowi:))
 
Do góry