reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
tiutienka - a masz teraz jeszcze jakąś wizytę??

Jutro trzymamy kciuki za piękne widoki KasiAnny :)

CZERWIEC


24 - KasiaAnna - spotkanie z Kropkiem - usg

27 - tiutienka - wizyta u gina po weryfikacjach??
29 - anika11 - wizyta u gina prowadzącego ciążę
30 - KasiaAnna - ponowne spotkanie z Kropkiem - usg

LIPIEC

8 - Hess - usg ciąży
9 - kaiiina - wizyta kontrolna u gina prowadzącego ciążę
12 - Hess - wizyta u gina prowadzącego ciążę
27 - Hess - usg ciąży

SIERPIEŃ

8 - Hess - wizyta u gina prowadzącego ciążę

WRZESIEŃ

6 - Hess - wizyta u gina prowadzącego ciążę
8/9 - Hess - termin porodu ??


Kogoś dopisać, coś zmienić?
 
Ostatnia edycja:
Jak dziewczyny dzień mija ?
Ja dziś wystawiłam się na 20 minut na słonko bo juz taka biała jestem ze szok [emoji85] jeszcze lekarz powie ze jakaś chora jestem heh
Trochę się martwię moim plamieniem bo zdarza się rzadko ale jest w sumie w poniedziałek pojawiło się ciutkę krwi wtorek, środę ślady brązowe i dziś tez malutko ale bardziej juz pod krew . Ogólnie czuje się dobrze, piersi obolałe, niebieskie żyłki bardzo widoczne na nich, podbrzusze nic nie boli. Jeśli Wam się zdarzyło plamienie to jednorazowo czy trwało to troszkę?
Jutro wizyta na 9.30 ciekawe co lekarz na to powie [emoji58]



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jestem po wizycie.

Dr powiedział , ze plamieniem nie ma co się martwić. Dostałam L4 na 2 tygodnie mam leżeć odpoczywać nie przemęczać się.
Na Usg widzieliśmy widoczny pęcherzyk żółtkowy. Dr prosi żebyśmy przyjechali jeszcze w czwartek 30.06 upewnili się ze jest ok i w 100% ustalili ciąże .
Czy może być tak że ten pęcherzyk żółtkowy będzie pusty?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
KasiaAnna - nie doszukuj się problemów. Na tak wczesnym etapie często nie widać i dlatego trzeba się czasem i parę razy pofatygować by wszystko zobaczyć. Czasem okazuje się, że ciąża jest młodsza i dlatego jeszcze nie widać. Nie znam się dokładnie, ale ten pęcherzyk jako taki pusty chyba już nie może być, tylko chyba zarodka może nie być. Ale na pewno u Ciebie będzie. W końcu to bardzo wczesna ciąża :)
Ja miałam w 6tc plamki krwi przez 2 dni i lekarz powiedział, że nic się nie dzieje, dał na wszelki wypadek Duphaston. Potem już więcej się to nie powtórzyło.
Ale @anika11 miała krwawienie porządne z tego co pamiętam, to może coś Ci napisze.
 
Masz racje nie ma co się doszukiwać problemów [emoji6]
Jest dobrze wiec dalej tez będzie [emoji18]
Słuchajcie macie może jakieś sposoby by zahamować bądź złagodzić rozwój brzydkich zaskórników w ciąży? Ostatnio bardzo mnie wysypało i nie wiem co z tym zrobić czy coś można w tym stanie ? [emoji58]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
tmp_9741-20160621_081154-11869162110.jpg Mały Śpioszek ;)

Za wszystkie walczące mocne kciuki :)
Dla przyszłych mamusiek - spokojnego ciążowania :)
Kaiinko jestem z Tobą myślami :* odpoczywaj dużo!
U nas ok ;) śpimy, jemy (karmimy się tylko uu) i rośniemy :)
 

Załączniki

  • tmp_9741-20160621_081154-11869162110.jpg
    tmp_9741-20160621_081154-11869162110.jpg
    543,3 KB · Wyświetleń: 75
Masz racje nie ma co się doszukiwać problemów [emoji6]
Jest dobrze wiec dalej tez będzie [emoji18]
Słuchajcie macie może jakieś sposoby by zahamować bądź złagodzić rozwój brzydkich zaskórników w ciąży? Ostatnio bardzo mnie wysypało i nie wiem co z tym zrobić czy coś można w tym stanie ? [emoji58]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

no, prawidłowe podejście ;)

Co do zaskórników to nie wiem szczerze powiedziawszy. Ale może poczekaj trochę, jak te leki, hormony zejdą, jakoś się w miarę wynormuje organizm, to może same zniknął. A jak nie, to może warto pójść do dermatologa, bo nie wiem co i czy można coś w ciąży stosować.
 
reklama
Zobacz załącznik 761464 Mały Śpioszek ;)

Za wszystkie walczące mocne kciuki :)
Dla przyszłych mamusiek - spokojnego ciążowania :)
Kaiinko jestem z Tobą myślami :* odpoczywaj dużo!
U nas ok ;) śpimy, jemy (karmimy się tylko uu) i rośniemy :)

Madziula_87 - ale słodziaczek!! Poprostu cudo :) Dobrze, że u Was ok, że wszystko idzie dobrze :) Oby tak dalej!!
 
Do góry