reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
I tak oto wchodzimy raźnym krokiem w lipiec. Odpoczywamy aż do przyszłego piątku.

LIPIEC

8 - Hess - usg ciąży
9 - kaiiina - wizyta kontrolna u gina prowadzącego ciążę
12 - Hess - wizyta u gina prowadzącego ciążę
14 - KasiaAnna - wizyta u gina prowadzącego ciążę
22 - anika11 - wizyta u gina prowadzącego ciążę
27 - Hess - usg ciąży

SIERPIEŃ

8 - Hess - wizyta u gina prowadzącego ciążę
18 - anika11 - wizyta u gina prowadzącego ciążę

WRZESIEŃ

6 - Hess - wizyta u gina prowadzącego ciążę
8/9 - Hess - termin porodu ??


Kogoś dopisać, coś zmienić?
 
Hej Kobietki :)
U nas w miarę ok, Niunia rośnie ładnie... wagowo pewnie ze 4 kg już ma :) ...troszkę kaszelek ją dopadł, ale robimy inhalacje i jest lepiej :)
Za wszystkie trzymamy mocno kciuki :)
Pozdrawiamy i brzuszki :)
 
Madziula_87 - fajnie, że zaglądasz do nas. Dużo zdrówka dla Niuni, niech nie choruje.
To przy okazji zapytam, jakich kosmetyków używasz dla niemowląt?
 
Hess w sprawie kosmetyków zajrzyj na blog "srokao" znajdziesz tam analizy składów wielu kosmetyków... te super znane okazują się naszpikowane chemią.. na początek nie kupuj żadnych płynów do kapieli, szamponów do włosów, jeśli skórka nie będzie przesuszona to można kapac w samej wodzie (choć dla mnie to dziwne :p), jeśli będą jakieś problemy skórne to krochmal (pięknie łagodzi i wygładza, tylko uwaga na śliskosc! ), albo jakiś emolient. Odsyłam na bloga i broń Boże żadne ciężkie Oilatum. U nas zanim pojawiła się cholerna alergia fajnie spr się oliwa z oliwek dodawana do wody. Nie trzeba było też już Młodej niczym natłuszczac. Składowo i cenowo bdb prezentują się kosmetyki z rossmana baby dream, ale też nie wszystkie;)
Teraz walczymy ze zmianami skornymi, nikt nie jest w stanie nas dokładnie zdiagnozować.. działamy trochę po omacku, ale Sarna rośnie i przybiera na wadze i to najwazniejsze:) wczoraj już ponad 6200, wiec jest co nosic;)
Świetnie wygladacie:)!

Aniko jak trafiłam w święta do szpitala, w 30 tyg Sarenka była już obrócona głową w dol:) masz rację, jeszcze macie czas! Brzuszek teraz będzie rósł w zastraszającym tempie.
Współczuję pchuchniecia i upałów. Mnie dosięgnął problem w zimie, ale po 2 -3tyg odpuscil..was trochę pewnie pomęczy... ale co ja bym dała za zwiewna sukienkę i sandałki w ciazy! Brzuch pojawił się na jesień, ciągle tylko swetry i kurtki:(

Pozdrawiam z krzakow;)



Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
O widzisz Hess co za konkretna odpowiedź doświadczonej mamy na temat kosmetyków ;) ...my kąpiemy Niunie w zwykłej wodzie plus mydełko Bambino ;) ...czasami doleję troszkę jakiegoś płynu do kąpieli dla zapachu (ale rzadko) :) ...ogólnie Niunia nie znosi kąpieli - piszczy i boi się, ale wczoraj pomógł odgłos szumu fal i było o niebo lepiej :)
 
No widzicie, co dziecko to inaczej :) Znam tę stronę sroka o, ale jakoś o niej zapomniałam :D
Też nie jestem zwolenniczką nadmiaru kosmetyków. A na Oilatum to sama jestem uczulona, więc raczej maczać w tym dziecka nie będę, by mnie nie wysypało :D
Popatrzę sobie, dzięki!!
A chusteczek nawilżanych używacie? Bo ja mam zamiar używać ich tylko "turystycznie". A tak do dupsko pod wodę :D, albo wacik mokry ;)
 
Magda sory ze się wcielam i oczywiście ze każde dziecko inaczej! Chwała ze u Was jest ok, ja niestety musiałam trochę wiedzę zgłębić..
U nas kąpiel to zbawienie... do niedawna była lekarstwem na popołudniowe ryki. Sarna uwielbia się kapac do tego stopnia się w nich wyluzowuje, że parę razy nam zasnela:D Hess
20 lat temu Oilatum bylo złotym towarem.. pamiętam jak moja siostrę w tym kapali:D ehh. Jednemu ta chemia nie zaszkodzi a innym bardzo..

Chusteczek używam naprzemiennie z wacikami i woda:) mój pediatra jest bardzo na nie.. i ma racje;) im mniej chemii tym lepiej.. Ale czasami się nie da..;)

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiatr się zrywa, chyba będzie burza.

KasiaAnna - jak tam Twoje plamienia? Mam nadzieję, że przeszły.

Bernadetta - jak zdrówko? Coś się wyjaśniło z Twoimi sprawami?
 
reklama
U mnie tez silny wiatr przyszły ciemne chmury z jednej strony się cieszę bo jest wreszcie czym oddychać . Dziś przeleżałam cały dzień. Moje plamienia nadal są dziś pojawiły się koło 18 jak codzień [emoji53] ale w kolorze brązu wiec lepiej i jest ich mało w porównaniu do wczoraj. Dziś z Mężem postanowiliśmy ze wybierzemy się jeszcze do Dr w tym tygodniu koło godziny 18 żeby on to zobaczył bo nie miał okazji bo ciagle mieliśmy wizyty od rana, a może jak zobaczy to coś zaleci dodatkowego. Nie wiem sama. Jedno jest pewne musze leżeć nie ma innej porady póki co, widzę sama ze jest różnica plamienia są o wiele mniejsze gdy leżę odpoczywam gdy przejdę jakiś większy kawałek mam plamienia i to krew. [emoji58]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry