reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

** Zamknięty **

i secreto powiem Tobie, że jesteś niemiła, nie znasz to nie pisz takich rzeczy, jeszcze raz podkreślam, że o dostęp do zamkniętego nie prosiłam!

Szczera i pierwsza, która wyszła przed szereg, bo większość z nas tu marcówek chodziło to po głowie...
 
reklama
a chodziło mi tylko o to, żeby został na ogólnym wątek mamuś marcowych ale cóż, taki ogólny bez prywatnych spraw, życzę Wam dużo dobrego i szczęśliwych rozwiązań...
 
To nie była decyzja jednej osoby ze przenosimy się i tyle tylko wszystkich zainteresowanych czyli tych które się udzieliły... Wystarczyło się odezwać raz na jakiś czas i wszystkie te osoby dostęp dostały.. A skąd mamy wiedzieć ze ktoś będzie miał pretensje o to ze nie może czytać skoro nic nie napisał...więc to nie jest niemiłe co pisze tylko bardzo się dziwię.. Do tej pory się nie chcialyscie dzielić niczym z nami więc o co chodzi skąd tą zmiana decyzji..
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny doskonale rozumiem że jest grupa zamknięta, ja się słabo udzielam i też nie rozumiem dziewczyn które podczytują a chcą to nie fajne jest, bo co czytać chcą a powiedzieć o sobie to już nie...? Z października też mamy zamkniętą i tam jest grono osób, które często się udziela to normalne chcemy rozmawiać o prywatnych sprawach problemach czy wątpliwościach to robimy zamknięty gdzie byle gość nie poczyta poza tym czasami zdarza się że ktoś np z rodziny podczytuje czy coś...
Więc nie ma dziewczyny co szumu robić i się obrażać że dziewczyny nie chcą kogoś przyjąć. Trzeba wykazać inicjatywę od początku a nie teraz się budzić:nerd:
Pozdrawiam
 
Nadal twierdzę, że tematy :
- Poród: naturalny czy cesarka
- Urlop rodzicielski i urlop macierzyński - krok po kroku
- Zakupy dla Malucha i Mamy :)

Tematy te są powiedzmy uniwersalne i każda osoba ma prawo znaleźć w nich odpowiedź na nurtujące pytania. Pozostałe tematy mogą zostać intymnymi i bez dostępu z zewnątrz.

Ja nawet nie miałam czasu czytać pozostałych. Kiedyś próbowałam i nawet podzieliłam się wiedzą na temat znany mi (smoczki), ale z powodu pracy niestety nie byłam w stanie nadrabiać 20 stron dziennie. Dyżury mam codziennie przez 6 dni w tygodniu, nie siedzę na L4 mimo że lekarze wciskają mi je od samego transferu. Uważam, że jestem zdolna do pracy i nie potrzebuje naciągać państwa na zasiłek chorobowy. Pracowałam mimo pęknięcia krwiaka, bo niestety nie mogłam opuścić swoich pacjentów z niedokończonymi pracami. Mam nadzieję że dopracuję do samego porodu a z części macierzyńskiego będę musiała zrezygnować. Wybaczcie ale wracam czasami o 22 do domu, wykończona i wcale nie interesują mnie czyjeś prywatne problemy, mam swoje które mi wystarczają, innych "historii" nie potrzebuję.

Niestety ale dalsza konwersacja utwierdza mnie tylko w przekonaniu że "wy wiecie lepiej". Także powiem jak Owsiak "róbta co chceta" a ten żenujący temat "marcowe mamy " lepiej skasujcie, bo jak wy kryjecie się na prywatnych tematach to nie liczcie na zwierzenia innych osób, bo nikt nie lubi podglądaczy
 
reklama
Munis , Agnis wychodzę na jakąś mega wredną suk** :p

My też i co z tego :-D Life is brutal :-p A zresztą jaka wredna suka? Jak ktoś ma coś do powiedzenia to mówi. Niedługo ja wyjdę na wredną sukę jak usunę kogoś z grupy fb? :rofl2:

Ale taka prawda - ktoś ma czas czytac a już napisac pare slow to już nie>?
 
Do góry