reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zanik objawów ciążowych

enej

Fanka BB :)
Dołączył(a)
27 Październik 2014
Postów
848
Miasto
Wrocław
Witajcie,
Okazuje się że jestem w ciąży mimo że ginekolog na USG stwierdził cykl bezowulacyjny. Dzis po południu idę do lekarza. Ale wszystkie wcześniejsze objawy jak ból piersi, ciągnięcie w podbrzuszu się skończyły. Wcześniej bardzo mnie bolały piersi a dzisiaj już nic.
Z om dziś jest 6+3t. Czy ktoras z was też tak miała że objawy zewnętrzne fizyczne jakby przeszły a ciąża jednak się rozwijała?
 
reklama
Ciaze potwierdziłas testem czy beta?ja jestem w 14 tc i pierdi nadal bola jednka tylko przy sciaganiu stanika a bol brzucha tylko czasem..Kazdy organizm jest inny ale jezeli masz obawy idz do lekarza by rozwial watpliwosci:)
 
U mnie objawy (ból piersi i brzucha) przeszły w 8 tygodniu i potem już nie wróciły. Też już najgorsze scenariusze miałam w głowie a ciąża rozwijała się prawidłowo.
 
Ciaze potwierdziłas testem czy beta?ja jestem w 14 tc i pierdi nadal bola jednka tylko przy sciaganiu stanika a bol brzucha tylko czasem..Kazdy organizm jest inny ale jezeli masz obawy idz do lekarza by rozwial watpliwosci:)
Robiłam betę. W pn był 54 a wczoraj 200. Idę dziś do lekarza ale.przezywam jak szalona. Bo według monitoringu nie było szans na ciążę bo nie było ciałka żółtego..
 
Nie mam. Samo badanie trwało może 3min. Było wieczorem to może się Pani spieszyło do domu. W każdym bądź razie była na tyle.pewna swego że zostałam zapisana jako osoba dodatkowa na monitoring w kolejnym cyklu.
Dziwna sytuacja
Daj koniecznie znac co i jak po wizycie
 
Ja w obu ciążach czułam się bardzo dobrze na początku, żadnych uporczywych objawów nie miałam, ale każda ciąża jest inna, więc lepiej skonsultuj to z lekarzem :)
 
Lekarz stwierdził że jest jakaś torbiel czynnościowa. Ale że macica niewygoda na ciążową i że to chyba ciąża pozamaciczna.
 
reklama
A jakie miałaś USG? Dopochwowe czy przez brzuch?
W drugiej ciąży poszłam na USG w 5tc, pani konował zrobiła mi USG przez brzuch i wykluczyła ciążę, dostrzegła za to torbiel i nastraszyła, że mogę dostać krwotoku i żebym wtedy do szpitala pojechała.
Oczywiście w domu zalałam się łzami, ale mąż trzeźwo kazał mi się umówić do innego lekarza, tydzień później miałam wizytę i żadnej torbieli już nie było, za to zobaczyłam piękną ciążę.
 
Do góry