reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zapadnięty pęcherzyk

small_princess

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
21 Marzec 2021
Postów
132
Jeżeli na USG pęcherzyk jest zapadnięty to kiedy miała miejsce teoretyczna owulacja (o ile to to)? Ktoś miał podobny przypadek i zaobserwował czas?
 
reklama
Jeżeli na USG pęcherzyk jest zapadnięty to kiedy miała miejsce teoretyczna owulacja (o ile to to)? Ktoś miał podobny przypadek i zaobserwował czas?
Nie wiem czy się nie mylę, ale z tego co kojarzę to zapadnięty pęcherzyk oznacza, że on rósł do pewnego momentu i się zapadł przed owulacją. Lekarz podczas USG nic nie powiedział? Kiedyś miałam sytuację, że ginka powiedziała, że pęcherzyk jest w kształcie figi i że jestem świeżo po owu - no ale to powiedział lekarz 😉
 
Nie wiem czy się nie mylę, ale z tego co kojarzę to zapadnięty pęcherzyk oznacza, że on rósł do pewnego momentu i się zapadł przed owulacją. Lekarz podczas USG nic nie powiedział? Kiedyś miałam sytuację, że ginka powiedziała, że pęcherzyk jest w kształcie figi i że jestem świeżo po owu - no ale to powiedział lekarz 😉
Lekarz powiedział, ze z pęcherzykiem się coś stało, zmienił kształt. Mówi, że możliwe ze pękł. Nie był pewien. Dostałam Pregnyl trzy dni wcześniej… widziałam ze nie jest już okrągły i jest mniejszy, zapadł się i wyglądał jak fasola, biszkopt? Może i maleje…
 
Lekarz powiedział, ze z pęcherzykiem się coś stało, zmienił kształt. Mówi, że możliwe ze pękł. Nie był pewien. Dostałam Pregnyl trzy dni wcześniej… widziałam ze nie jest już okrągły i jest mniejszy, zapadł się i wyglądał jak fasola, biszkopt? Może i maleje…
Hmm.. W takim razie chyba owulację będziesz mogła jedynie potwierdzić za pomocą badania progesteronu z krwii, najlepiej około 7 dni po domniemanej owulacji. Nic innego nie jestem w stanie Ci poradzić 🤷
 
Do góry