reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zapraszamy

Po przeczytaniu raz jeszcze stwierdziłam że to ze mnie jełopek:zawstydzona/y:
ja zrozumiałam że nie ma być obrabiania tyłka :dry:
anineczko ,kinku rozumiem ze w tym dziale dla was mają być tylko i wyłącznie zdjęcia :confused: Niestety nie takie mamy plany, chcemy mieć miejsce gdzie możemy się wyżalić na męża czy powkurzać na teściową, a taka opcja z samymi zdjęciami jest wygodna tylko dla was skoro wy do zwierzeń miejsce już macie. W takim razie przykro mi że się chyba jednak nie dogadamy :-:)-( Oczywiście jeżeli jednak zmienicie zdanie jesteście bardzo mile wiedziane :-)
 
reklama
Długo zbierałam odwagę aby to zrobic. Poniewaz Miyu pierwsza schowała urazę, mysle że to odpowiedni moment. Cytuje tu to co napisałam dziewczynom na watku zamknietym, bo mysle że powiedziałam prawie wszystko co chciałam Powiedziec Tobie miyu

Bije się z myslami w jeszcze jednej sprawie

Już od dawna mam wyrzuty sumienia że przyczynilam sie do usuniecia miyu z watków zamknietych. Wiem ze nie ma co płakac nad rozlanym mlekiem, ale w sumie to Ona nie narozrabiała az tak bardzo aby ja wyrzucac. Bardzo chciałam aby Mel wróciła na forum i głównie to powodowało moim postepowaniem. Przyznaję się bez bicia.

Nie oznacza to że chce się do nich przyłączyc, ale skoro postanowiły pisac z nami na otwarych wątkach, to ja postanowiłam Ja przeprosić. Miyu faktycznie nie miała do mnie nigdy żadnych przytyczek. Stanęłam po stronie Melanie i przez to cała ta awantura.

Oczywiście wiem że wiele dziewczyn mnie wtedy poparło i nie chcę aby ona wróciła na zamknietym, ale chce oczyścic atmosferę. Bedzie mi niezrecznie i trudno ignorowac Jej posty. I chyba nawet nie chce. Mi złośc juz dawno przeszła i czuję że musze to zrobic.

Przepraszam jesli w tym momencie rozczarowałam którąz z Was, ale ja już postanowiłam. Ide na forum przeprosic miyu za przykrości które jej wyrządziłam.

Dodam jeszcze tylko jedno: PRZEPRASZAM miyu:zawstydzona/y: :zawstydzona/y: :zawstydzona/y: :zawstydzona/y:
 
Co mogę napisać...dziękuję Aniulko. Głupio wtedy wyszło chciałam dobrze, co byśmy były otwarte na inne wrześniówki, no ale wyszło jak wyszło i nie będę rozsądzać kto do tego doprowadził. Ważne dla mnie jest że większość wrześniówek myśli podobnie do Ciebie i naprawdę miło jest z wami pisać. :tak:
Anineczko no trudno...ale pamiętaj że zawsze jak będziesz chciała drzwi są otwarte, a co do fotek itd to wiesz gdzie mnie szukać :-D
 
ehhh no pewnie, aż mi się łezki w oczach zakręciły...
Rozumiem wszystko nie było sprawy:tak: jak dla mnie mamy czystą kartkę :happy2:
 
Dużo poczytałam...
i wyciągnęłam taki wniosek:

Myślę, że jeszcze ktoś powinien przeprosić wrześniówki za nieczyste zagranie i jeszcze ktoś kogoś za nietakt i potem powinnyśmy się wszystkie spotkać na bb zamknętym

razem z aguulą i JoannąMK
 
reklama
Może ktoś najpierw powinien przeprosić za manipulacje i zagrania poniżej pasa.
Poza tym Misiako tez jest moim zdaniem wrześniówką godną zaufania.
 
Do góry