reklama

zasypianie

Temat na forum 'Spanie' rozpoczęty przez edziorka, 19 Sierpień 2013.

1. edziorka

edziorka Fanka BB :)

Mam problem... Zuza niedługo skończy 3 miesiące, z reguły zasypia sama, ale dość często zrywa się tak jakby się czegoś wystraszyła. Nie wiem czemu tak się dzieje. Myślałam, że może coś spadło i to ja "straszy" lub coś podobnego, ale to nie to. Mialyscie podobny problem? Dlaczego tak się dzieje...?

2. kobiet_ka

kobiet_ka Początkująca w BB

hm szczerze to nie spotkałam się z czymś takim,tzn coś podobnego u dorosłego jak przechodzi z jednej fazy snu do drugiej czasem ma dziwne tiki,czasem się też wybudza,nie wiem czy u takiego maluszka też to może być lub może skurcze?najlepiej spytaj o poradę lekarza

3. reklama
  4. paamelaa295

paamelaa295 Zaciekawiona BB

Moja 3 miesięczna córeczka też tak czasem ma, ale nie sądzę żeby to było coś bardzo niepokojącego. Wydaje mi się że czasem się wybudza właśnie tak jak pisze kobiet_ka kiedy przechodzi w kolejną fazę snu.

5. Nadulina

Nadulina Fanka BB :)

My mieliśmy podobny okres, nic się nie działo, po prostu dziecko odreagowało przeżycia z dnia. Dla nas to nic nowego, a dziecko wszystko dopiero poznaje świat, więc wszystko je porusza :)

6. mamanatanielka

mamanatanielka Zaangażowana w BB

Może jej się coś sni:) Staraj się ją wyciszyć, my mamy swój system w tle muzyczka wyciszająca i śpi jak aniołek. Czesem zdarzy się że obudzi się z krzykiem, ale chwila uspokojenia i już jest ok.

7. Nadulina

Nadulina Fanka BB :)

A zasypia sama czy z Wami lub koło Was? Dziecko jednak długo było w brzuchu, i zostało przyzwyczajone do ciągłej obecności mamy obok :) Więc może po prostu ciężko mu się przestawić na spanie samemu, i dlatego się tak czasem boi gdy się przebudza :)

8. Rijanna

Rijanna Fanka BB :)

u mnie to samo bylo, samo przeszło :)

9. krysina

krysina Zaciekawiona BB

Ja jako dorosły człowiek też tak mam, kiedy zasypiam na plecach. Moja mała śpi tylko na brzuchu i nawet jak się delikatnie wybudza, to czuje się bezpieczniej.

10. reklama
  11. Blubalon_pl

Blubalon_pl Fanka BB :)

U nas podobnie,z tym ze sam sen na brzuszku nie trwa zbyt długo i co jakiś czas synek się przebudza,wtedy także czuje się spokojniejsza i wiem ze dziecko śpi bezpiecznie.

12. e_lizka

e_lizka Aktywna w BB

ona jeszcze może mieć odruchy płodowe i przez to się budzi. Malutka jest :) wdaje mi się, że wkrótce minie

Poleć forum