reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zawiercie

Kurcze tak dobrze rokowało to forum a tu....
szkoda,
Maciej już raczkuje, staje przy meblach na nogach, czasem się puszcza i stoi bez trzymanki, wchodzi na pufy i spada z nich, także mamy sajgon w domu, ale radzimy sobie:)
Jak skończył 8 miesięcy, rozstaliśmy się z piersią, jego ząbki były nie do wytrzymania przez moje sutki, zresztą mleko już raczej woda niż konkret, ale dobrze że chociaż tyle dało radę karmić:)


Co tam u WAS???
 
reklama
Hej!

Widzę, że tu nadal pustki...
Blondi tylko my zostałyśmy na polu bitwy :tak:
Ale masz już dużego synka! Szybko się rozwija jak już staje na nóżkach. Teraz ma etap odkrywania świata, więc pewnie się nie nudzisz :-) U nas wszystko ok, Natalka rośnie i robi się z niej mała mądrala. Mówi już ładnie całymi zdaniami, lubi śpiewać i tańczyć. Zapisałam ją na zajęcia dla dzieci, żeby powoli się oswajała z dziećmi, bo jak pójdzie do przedszkola w przyszłym roku to będzie w szoku. Byłam z nią ostatnio u okulistki w przychodni centrum (Ewa Tarach-Głąbik), ale tragiczna kobieta - nie polecam, w szczególności, jeśli wybieracie się tam z dzieckiem! Zero podejścia do dziecka i niemiła strasznie. Wykryła u małej wadę wzroku, ale na razie mówiła tylko, żeby kontrolować wzrok co pół roku. Znalazłam już innego lekarza w Sosnowcu i skonsultuję to sobie.
To tyle, bo nawet nie wiem czy ktoś to przeczyta :-p
Odzywajcie się mamuśki, co tam u Was?!
 
Ale wstyd, tyle czasu tu nie zaglądałam.
Mam dołek od dawna i nie chciało mi się nic pisać ani zaglądać - nic się nie stalo, wszystko u nas dobrze, po prostu baby-blues, trzeba przeczekać:/
 
Zapraszam wszystkich, bedę też ja ze swoim stoiskiem, bedzie można fajne rzeczy pooglądać i kupić, prawdziwe piekne rękodzieło

anioly.jpg
 
hej
jednak pustki, ja też sie opuściłam bo też na innych forach piszę
no cóż
mam nadzieje że jak nastanie wiosna to uda nam się spotkać na spacerku w parku:tak:

Również wszystkim najlepszego w nowym Roku:tak:
 
Witaj!
Można, można.
Jak widać nic ciekawego tu się nie dzieje.
Napisz coś o sobie? Jesteś z Z-cia? Jakieś dzieciaczki/mąż na stanie?
 
A gdzie w Z-cu mieszkałaś?
Teraz będzie syn czy córka? Będziesz w szpitalu w Z-ciu rodzić? Jak samopoczucie? Maluszek daje znaki, że chce wyjść?
 
Witam witam

obiecuję częściej zaglądać. U nas bez zmian, Kubuś nie mówi, ale jest bystry i rozrabiaka:rofl2: więc się tym nie martwię:)
 
reklama
Do góry