reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zawiercie

Nikita a można wiedzieć gdzie dokładnie mieszkacie z mężem? Bo mój m. mi właśnie mówił, że 5 domów od nas :-D
 
reklama
Znalazłam w Sarvenie duży wybór tych foteli, kupiłam w końcu w pan i pani, bardzo Ci dziękuję Bozuwi:-) Co prawda za więcej niz 300 zł, ale za to wypasiony:-D i bardzo wygodny, idealny do karmienia dzidzia bedzie i do szydełkowania idealny jest:-) Bardzo dziękuję!:-)
 
Nikita znalazłam Twoje ogłoszenie odnośnie sprzedaży bucików. Ale masz talent dziewczyno!!!
A powiedz mi proszę po ile je sprzedajesz? Chodzi mi konkretnie o te co są opisane "lenka" :tak:a masz jeszcze jakieś inne kolory albo wzory na fotkach?
 
Domik, bardzo dziękuję:-) Zmieniłam tam opis bo wiele osób nie rozumiało o co chodzi. Sandałki mam jeszcze oczywiście, a mogę Ci zrobić na wymiar jeśli zechcesz i w takim kolorze jak sobie zażyczysz, sprzedaję za 15zł:-) Jeśli znajdziesz na przykład w necie gdzieś jakieś butki które Ci się bardzo podobają (niekoniecznie szydełkowe) to moge spróbować zrobić na szydełku podobne. Najtrudniej to na dobry pomysł wpaść, wykonanie jest łatwiejsze:-)
Zdjęć innych nie mam, jestem w trakcie realizacji zamówien to będę miała więcej jak porobię:-)
 
To jak będziesz miała zdjęcia to wrzuć, bo ja jestem takim stworzeniem, że muszę zobaczyć i wtedy dopiero mi się podoba albo nie, a jak sobie jakieś wymyślę to mogą mi się nie spodobać ;)
 
reklama
To jak nie spodobają się Tobie to napewno komus innemu:-) A jakbyś znalazła fajny pomysł to przysyłaj:-)


Bozuwi, co z Tobą? Odezwij się! Na majówkach też się nie odzywa:-(
 
Do góry