reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zawiercie

reklama
cześć tak cichutko bo tylko tak wieczorem siadam bo mam cały dzień z dzidziusiem i niema czasu ale wiesz mam pytanie mam sotnio nie chce za bardzo jeść mam nadziej ze to przez zboki i mu przejdzie ja zawsze wchodzę tak około 20:00 bo wtedy mam czas albo jak śpi mam nadziej ze sobie jeszcze popiszę milo mi cie poznać
 
A w jakim wieku jest twój synek??Moje tez czasem jedzą mniej jak im zęby idą a teraz jeszcze ta pogoda więc wydaje mi się ze nie ma co się martwić bo przy takiej pogodzie dziec tez mogą mieć mniejszy apetyt ważne żeby dużo pił. Ja tez zazwyczaj jestem późno bo około 20-22.
 
hej mu synek ma skoczne pięć miesięcy a na spacery chodzimy tutaj unosy to kolo wody w Siamoszycach mam nie daleko ale jest tak gorąco ze już on ma disco mam nadziej pogodę no morze kiedyś sobie popisze obie tak już jak się zejdzie na komputerze fajnie skisi popisać na temat dzieci tutaj unas niem takich malych dzieci a pyzatym niem tu skim pogadaci pozdrawiam
 
My to w sumie więcej na placu siedzimy ale jak juz gdzieś wychodzimy to w sumie nie daleko bo gdzies na żabki ewentualnie do parku na plac zabaw.
 
hej to macie jakieś a trakcie a ja to tylko wieś niema nawet skin chodzi tylko jak mąż jest to chodzimy razem a tak to siedzimy w domu lub na tarasie
no jak tam znosicie te upały bo my tak sobie śliczne masz dzieci pozdrawiam
 
Upały jakos znosimy ale komary nie dają nam żyć synka mam tak pogryzionego cąła buzke ma w bomblach juz nie wiem czym go smarować może wy znacie cos dobrego??
 
hej nas trzy jest dużo komarów jest takie coś na komary do pikania tylko nie pamiętam nazwy ale w aptece na pewno bodem wiedzieć wsp uczuje twojemu synkowi no na szczecie jeszcze naszego tak nie pogryzł jak a tak pozatym to wiakim masz wieku dzieci widzę ze masz już dwójkę już tako sporo odchowaną pozdrawiam
 
reklama
Mam dwójke (blizniaki)maja ponad 15 miesięcy.Mam cos do psikania ale to nie pomaga i tak go grzya,smaruje je tez octem jablkowym i tey nic.
sorki za bledy ale dzieci w klawiature stukalz i sie cos porobilo.
 
Do góry