reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zbiórka dla Kachchy

reklama
Boże, nie spodziewałam się takiego obrotu sprawy! Bardzo dziękuję Wam wszystkim ! za wsparcie jakiekolwiek by Ono nie było!!!! jesteście Wspaniałe i niezastąpione !!!
 
tak sobie myślę, że może by założyć konto na fb dla Patryczka (jeśli takiego nie ma jeszcze) i może ludzie dobrej woli, znajomi, znajomi znajomych, itd też by mogli pomóc. My byśmy udostępniały zdjęcie z nr konta. Co Wy na to?
 
jestem za - mogę to nawet ogarnąć dla Kachchy tylko jej partner musi się zgodzić na udostępnienie danych do konta publicznie albo KAsia musi swoje konto założyć bo puki co nie ma:/ ja też u siebie na fb założyłam temat ale w sumie mogę założyć wydarzenie - Kachcha chesz?? i podam kontakt do Ciebie na fb. Jak Cię znaleźć na fb??
 
reklama
Do góry