reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zbuntowani mlodociani:))))

nieee no to jest lepsze niż komedia w TV :-D:-D:-D "sto lat" w kościele śpiewać :laugh2: w ogóle to sobie złożyłam KROMY Arka śpiewającego i tańczącego plus Kamila z tym "sto lat" i się ze śmiechu popłakałam :rofl2:
 
reklama
Kroma padłam jak to przeczytałam :-D:-D:-D:-D:-D
Baśka moja sto lat też wszędzie śpiewa ale w kościele jeszcze tego nie robiła :-)
Czy u Was/Waszych dzieci ogólnie ostatnio histeria goni histerię? Jejku dziewczyny ja już nie wyrabiam. Tylko otworzy oczy już jęki o byle co, zamykając to samo, nie licząc ile w ciągu dnia o jedzenie, spanie, ubranie, zabawy itd. Nie radzę sobie :-(
 
Kania u mnie to samo i tez nie daje rady:-( czasem mam wrazenie ze dupa zemnie nie matka bo niemoge ogarnac wlasnego dziecka:-(
 
Wioli dosłownie czuję się tak samo, i drugie w drodze, więc zacznie się a jeszcze Oliwia zaczęła przejawiać zazdrość jak się tylko dowiedziała że fasolek w brzuchu jest. Zastanawia mnie jak sobie z tym poradziłyście ? Jak dzieci do tego przygotowałyście?
 
No a jak śpiewają to on też a że akurat to umie to śpiewa a umie jeszcze "koko spoko" więc sobie wyobrażcie jakby to zaśpiewał :szok: już wolę jednak te "sto lat":happy:
Kania,Wioli u Nas histerie rano,popołudniu i wieczorem:wściekła/y::no:
A dziś się kłócił z kuzynem co ma 4lata i mu gadał "KOPA":baffled::cool:
 
Kania u mnie inaczej bo bartek byl starszy ale moze cos sie przyda od samego poczatku mowilam ze bedzue mial ridzenstwo co beda razem robic jak bedzue wygladal ze moze plskac czesto pokazywalam jak on wygladal gdy byl maly ze bede miec teraz duzo pracy bo taki maly dzidzius chce byc zawsze z mama czesto robi kupe trzeba go kolysac ale z nim bylo tak samo i tutsj kolejne opowiesci no i ciagle powtarzanie ze kocham ich tak samo ze bedziemy teraz duza rodzinka ze bedzue wesolo no i najwarzniejsze bedziesz starszym bratem i musisz mi pomagac oj dumny byl strasznie gdy mogl podac pampersa lub krem
 
Kania u mnie obydwoje jęczą o byle co od rana i się tłuką. Ale mi się wydaje, że jak widzę inne dzieci to są grzeczne a moje tylko łobuzują.

Baśka- dobrze, że nie zaśpiewał jeszcze jeden i jeszcze raz, moja Olka tak kiedyś na huśtawkach zaśpiewała.
 
jednak mam zbyt bujną wyobraźnie ;-) jak ja sobie po wyobrażałam te stolat w kościele czy jeszcze jeden i jeszcze raz to oplułam monitor.

Kroma mnie się też wydaje że wszystkie dzieci są grzeczne tylko moja robi co chce i się nie słucha, jest najgłośniejsza itp.
 
KROMA - o ludzie,ale masz jazdę:-D Jak się to czyta to boki zrywać, chociaż Ty to pewnie siwiejesz tam powoli ;-)
BASKA - niezłe z tym sto lat, chyba bym śmiechem buchnęła jakbym na mszy usłyszała :-D

A u nas chyba bunt dwulatka powoli mija :-) Tzn są jeszcze histerie, ale ostatnio mniej i bardziej daje mu się coś przetłumaczyć, także chyba apogeum już za nami, ale nie chcę zapeszać - tfu tfu!
 
reklama
A ja Wam powiem tak Kroma i Dawidowe to się tylko tak wydaje że inne dzieci są grzeczne a Wasze łobuzują bo ja jak widzę inne dzieci gdzieś u znajomych czy w ogóle w rodzinie to myślę że Kamil to aniołek a wiem że tak nie jest:confused2: Ale jak idę na plac zabaw to wtedy myślę ze te obce mi zupełnie nieznajome dzieci to normalnie grzeczniutkie że masakra a jak sobie tak pogadać z co niektórymi mami cz babciami to Nasze dzieci to święte:sorry::happy:

kroma Kamil na razie nie umie jeszcze jeden i jeszcze raz i może i nawet dobrze:-D

nice trzymam kciuki aby minęło u Was bo u Nas to chyba jeszcze potrwa jakiś czas:cool::confused2::eek:
 
Ostatnia edycja:
Do góry