reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zbuntowani mlodociani:))))

Ja pwoeim tak że mój mały był najspokojnieszym dzieckiem w rodzinie do pierwszych urodzinek a potem to się zmieniło i czasem mi się wydaję że on jeste teraz uważany za najgorszego łobuza:eek:
Teraz każdy mu ciągle zwraca uwagę i tylko nic innego się nie słyszy jak Kamil zostaw kamil nie rusz Kmail uważaj:no:
 
reklama
kania Kamil nie bije nikogo ale jak jego biją to oddaje a oni wiesz mówią że on ich zaczepia:wściekła/y::no: mnie to wkurza ale cóż poradzić wiele razy dziadek czy babcia krzyczała na niego ze ciągnie Nikolę za włosy albo szarpie kogoś innego ale nie zapytali czemu :oo2::hmm::realmad:
 
Wiecie co u Nas już może histerie mijają ale pyskowanie się chyba zaczyna:dry: Kamil już nie robi mega afer z byle powodu ale za to kłoci się ze wszystkimi którzy mu się nawiną i tak się dogaduje ze szok:szok:
Np.dziadek złowił rybę a on z kuzynem sie kłócili o to czyja ona :confused: i z tak pół godzinki więc dziadek się wkurzył i ją zabrał :unsure:
 
A u nas nie na porządku dziennym jest bicie+ GRYZIENIE-gryzie Kube i to dotkliwie bo aż do krwi, darcie się, rzucanie czym popadnie jak się wkurzy:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
istny diabeł mi rośnie a co jest najlepsze?że jak ja sie wkurze i krzykne to on robi tą swoją słodka minke i do mnie" noćki noćki...." (noski noski):-D:-D:-Di wie,że mnie to rozkłada:-D
 
agnieszka Twój robi noski noski a mój albo mnie bić chce albo wrzeszczy jeszcze głośniej:huh::oo2: Tylko u Nas nie ma gryzienia dzieci albo bicie się no chyba że komuś oddaje:-(

A dziś miałam akcje histerii jak zobaczył że rowerek rozwalony żal mi było dziecka ale co poradzę jak ktoś czyiś rzeczy nie mię poszanować:realmad::no2:
 
Ostatnia edycja:
no a moj klusek potrafi stanac przed lustrem, zmarszczy brwi, i tak ciezko pyskuje do siebie ze ja doslownie leje:)))))))))
 
reklama
Dziś na placu zabaw atak histerii pierwszy od dłuższego czasu:sorry: w sumie nie wiadomo o co bo chciał się huśtać na hustawce a była na niej dziewczynka to on że ona ma iść ja mu że ona się pohuśta i on wejdzie to ściągnął buty i je wywalał to mu mówię do domu on że nie bo do pisaku to mu mówię uspokój się i się baw on że do domu i tak z5min to trwało więc się wkurzyłam pozbierałam zabawki wzięłam go na ręce i takiego ryczącego zaprowadziłam do domu do łazienki rozebrałam umyłam i weszliśmy do pokoju chciał mleko (dalej płacząc) położył się zjadł i zasnął:huh:
 
Do góry