reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zbyt wysokie beta-hcg

Ania899

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
14 Luty 2020
Postów
49
Cześć
Mam małe pytanko
Robiłam betę przed wizyta ładnie rosła i wskazywała 35000 i za dwa dni 45000 co wskazywałoby na 7 tydzień
Niestety przy usg lekarz powiedział mi ze to wczesny 6 tydzien

Czy któraś tez tak z was miała i wszystko było ok? Czy martwić się
 
reklama
Rozwiązanie
Trochę mnie uspokoiłyście.
Choć lekarz nic na betę nie mówił, jedynie żebym już nie robila
Zmartwiłam się tylko ze jest zbyt wysoka co do wieku. A jest on bardzo wczesny
Ja już się naczytałam o ciazy zasniadowej, masakra
Mam nadzieje ze będzie ok, czekam do następnej wizyty
No to jak się naczytałaś przed wizytą to mogłaś się stresować, ale po usg i tym bardziej po uchwyceniu serduszka już nie powinnaś. Jak tak dalej zaczniesz wymyślać sobie choroby to osiwiejesz zanim się dziecko urodzi :p
Nie przejmuj sie ta beta a wiek ciazy na usg to tez moze byc roznie ja bym sie sugerowala om.
Poszlam do lekarza jak mialam 5t4d a na usg wychodzilo 4t1d a na nastepnym za miesiec juz prawie nie bylo roznicy bo wychodzilo 9t4d z om i z usg 9t2d a teraz bylo 13t4d i 13t1d wiec znowu inaczej.
Wazne ze serduszko bije i z dzieckiem wszystko ok
 
reklama
Trochę mnie uspokoiłyście.
Choć lekarz nic na betę nie mówił, jedynie żebym już nie robila
Zmartwiłam się tylko ze jest zbyt wysoka co do wieku. A jest on bardzo wczesny
Ja już się naczytałam o ciazy zasniadowej, masakra
Mam nadzieje ze będzie ok, czekam do następnej wizyty
No to jak się naczytałaś przed wizytą to mogłaś się stresować, ale po usg i tym bardziej po uchwyceniu serduszka już nie powinnaś. Jak tak dalej zaczniesz wymyślać sobie choroby to osiwiejesz zanim się dziecko urodzi :p
 
Rozwiązanie
Do góry