reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia grudniowych dzieciaczków

dzieki :-) :-) :-)

lozko z Ikei, bo bardzo chcialam, zeby nie bylo takie wysokie jak tradycyjne pietrusy. ale fajnie nam sie udalo z tym materacem na dol, ze nie zwykly - niski tylko ten ze stelazem. i Maks nie spi tak calkiem na ziemi.
a ten baldachim tez ikeowski patent :-D balam sie, ze Fiol moglby wypasc, ale gdzie tam, smiga az milo i nie ma zapedow na spadanie. ale bawia sie swietnie, wiec nie sciagam :-)

a ja brrr, nie chce mi sie malowac ani nic. ale bebzonik mam potezny :-D nikt nie wierzy, ze to 4 miesiac :-D
 
reklama
jeny, rozplywam sie ;-) ile ochow ii achow :-D dzieki.

kasu
, sto lat cie nie widzialam na bb :-) Buzia wielka!!!

kate
, niewielka jest roznica, niecale pol glowy.
 
Pati śliczni są chłopcy! No nie mogę się napatrzeć! Normalnie jak z reklamy! eh...!!
Łóżeczko mamy takie samo z tym, że to ja śpię na dole:-p też mam stelaż pod materac
 
Aenye chlopakow masz pierwsza klasa...slodziutko ze specjalnie dla mamusi przebrali sie za dziewczynki.
Brzusio maluski w porownaniu z moim ale napewno niedlugo sie powiekszy:)
 
foty nasze :-)

Masio caluje brzuszek:



Fiol - przedstawienie:





prace Fiolka ;-) i dumna mama..

list do Mikolaja - ten czerwony chudzielec to on ;-)



moja rodzina - pierwszy raz z dzidzia (mama jedyna kolorowa z kokarda na glowie):



fantastyczna rakieta:



zima:



igloo:



jem lody ;-)



bitwa na kulki:





urodzinkowy torcik:



no i Swieta..





mina :-D



wsuwamy barszcz:



milosc braterska..



z mama - klony sweterkowe ;-)





zamula...



elfik:



potwory Sylwestrowe:



gilaja mnie te wlosy!..



bylaby sliczna dziewczynka!



i karnawal - dzisiejsze foty :-D z balu w p.kolu. moi chlopcy robili za rycerzy spod Grunwaldu :-D





gwardia przyboczna :-D



szczeżuja moja przekochana :-D



tańce z kuzynką:




uffffffffffffffffffffffff, przepraszam, ze tyle tego!!!
 
reklama
Śliczne te Wasze dzieciaczki :) Takie jeszcze malutkie :)
Mój Olek jest taki wielki i dorosły, że sama uwierzyć nie mogę, że to dopiero czterolatek :)

Co do rysunków to mały dostał ostatnio super nagrode z przedszkola. Taki wielki zestaw plastyczny z kilkoma rodzajami kredek, flamastrami i farbami i dyplom. Do konkursu oczywiście zgłosił się sam, więc zaskoczona byłam. Konkurs był ogólnowarszawski. Nie wygrał, ale jego praca została narodzona. Niestety nawet jej nie widziałam :( Ulubionym tematem jest oczywiście: ZIG ZAK!
 
Ostatnia edycja:
Do góry