reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych brzuszków i siedzących w nich maluszków - USG

A o to moj brzuszek..

Obraz 001.jpg
 
reklama
weronika87 - elegancki domek rośnie dla maluszka :) Gratulacje dla pierwszej styczniówki, która pochwaliła się rosnącym brzuszkiem :)
 
A ja miałam pierwszą cyfrówkę jak zaszlam z Nicole 8 lat temu, na raty wzięliśmy pamiętam a foty beznadziejne robiła. Foty z Magdą są już robione profesjonalnym Olympusem.

Więc tak:
Z Nicole:
6 miesiąc
Zobacz załącznik 254277Zobacz załącznik 254276
9 miesiąc
Zobacz załącznik 254275
Nicole ma 1 miesiąc
Zobacz załącznik 254274

Teraz Magdy:
4 miesiąc
Zobacz załącznik 254279
7 miesiąc
Zobacz załącznik 254282
9 miesiąc
Zobacz załącznik 254281
Po terminie, czekamy...
Zobacz załącznik 254278
Magda ma 4 dni :)
Zobacz załącznik 254280
Magda kończy tydzień
Zobacz załącznik 254283


żabka - piękny ten gigant, nic dziwnego że taki miałaś jak taka duża dzidzia, moja Magda miała 4380 i też miałam co przed sobą nosić, widać na fotach :)
fajne fotki i widze ze jednak to prawda ze z 2 dzieckiem szybciej widac brzuszek i jest wiekszy :-) ja juz sie niemoge doczekac az sie zaokragli :tak:
sliczny juz sie stozek zrobil :-) kto by pomyslal ze tak szybko widac u mnie z corcia to dopiero w 4 miesiacu zala byc widac fajnie ze pierwsza stycznioweczka sie odwazyla :tak:
 
no dziewczyny ładne miałyście brzuszki!
ja przy pierwszej ciąży przytyłam 15 kg a brzuszek pokazał mi się w 4 miesiącu.
ja jestem też jedną z tych co ważą troszkę więcej. ważyłam 65kg i doszłam do 80kg.
teraz czuję że brzuszek rośnie mi szybciej. na początku ważyłam 68 a teraz już 72 i jestem przerażona:szok:
 
Powiedzcie czy ginekolog z NFZ również daje zdjęcia i czy w badaniu może uczestniczyć mąż. Ja do tej pory chodziłam prywatnie, ale stwierdziłam, że jeśli jest wszystko ok, to szkoda wydawać na to kasę i na razie pójdę zobaczyć jak wygląda wizyta u lekarza państwowego.
tak daje u nas ponoc mozna miec nagrane na plyte jak sie wezmie :-) a na nfz ma sie tylko 3 usg przez cala ciaze ale fakt nic sie nieplaci

kobietki piekne fasoleczki ja moje usg bede miala dopiero w lipcu :-(
 
reklama
Do góry