reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych ciążowych brzuszków

Śliczne brzuszki!! :-D

To i ja wrzucam Wam swój, bo dawno tego nie robiłam:

PB134950.jpg
 

Załączniki

  • PB134950.jpg
    PB134950.jpg
    22,1 KB · Wyświetleń: 128
reklama
ale to prawda niestety :( jestem raczej xl-ką, więc wiesz :p jesteście ptaszynkami w większości w porównaniu do mnie, bo ja to już jak czołg :D
 
Aesthete ja daje wszystko mojemu bratu i on z kolezanką wszystko wystawiają, zarabiają w ten sposob na psiaki z szydłowca którymi sami się zajmują, więc jak oni tego nie sprzedadzą to nie będa mieli kasy.A sterylek na masę robią, psiaków w punkcie przetrzyman i hotelach tez masa do utrzymania - wiec kasa potrzebna. Ale jest tak jak piszesz. Ja pamietam że bardzo zawiedli się na fundacji pod psim aniołem, która zbierała tez kasę na zwierzeta z szydłowca, a na koncie grosza nie zobaczyli, a akcja zorganizowana była. Wiec rózne są przypadki.

( :D

Ooo, z Psim Aniłem też mam doświadczenia: ok. 2 lat temu zbierali kasę na odmalowanie boksów, a że mój szwagier jest prezesem firmy produkującej farby, zadzwoniłam i załatwiłam im darowiznę w postaci farb na kompletny remont i boksów i siedziby. Wymóg był tylko jeden :oficjalne pismo - prośba z pieczątką fundacji o darowiznę. I co? Pomimo, że przesłałam im gotowca do podstęplowania, prosiłam x razy... nie zrobili tego. A kasę na farby zbierali dalej.
Od tamtej pory ich nie wspomagam.

Jesli brat chciałby spieniężyć ksiązki, mogę je wysłać na wskazany adres. Książki raz przeczytane, nowe, popularnych autorów.

Śliczne brzuszki!! :-D

To i ja wrzucam Wam swój, bo dawno tego nie robiłam:

Zobacz załącznik 598659

Chudzinka :-)
naszła mnie smutna refleksja... ze wiekszosc z Was ma w 4 miesiacu mniejsze brzuchy niz ja przed ciaza :-D

Patrząc na brzuszek Joanny, taką samą mam refleksję
:rofl2:
pysia_, jestem fanką Twojego brzucha :-D
 
Ostatnia edycja:
Chyba jednak macie racje i jednak ten brzuszek widać, bo dzisiaj Pani z laboratorium powiedziała, że na mój tydzień i pierwszą ciąże mam brzuszek w sam raz :-)
Joanna rośnie, rośnie :tak:
 
reklama
Do góry