reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych ciążowych brzuszków

reklama
A to mój brzunio :)

ImageUploadedByForum BabyBoom1386794117.744970.jpg ImageUploadedByForum BabyBoom1386794135.542683.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1386794117.744970.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1386794117.744970.jpg
    11,4 KB · Wyświetleń: 84
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1386794135.542683.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1386794135.542683.jpg
    11,5 KB · Wyświetleń: 92
dziewczyny, boskie brzuszki :) przy waszych mój wygląda jak jakiś rozlazły balon :D


Aesthete, moi rodzice tworzą dom tymczasowy dla bezdomniaków, Ile przez ich dom przewinęło się smiesznych psiaczków, i wszystkie mądre bardzo. a moj brat udziela się jako wolontariusz w fundacji utworzonej dla bezdomniakow z naszego rodzinnego miasta, byc moze nawet moglas z nim miec stycznosc na dogomani:) ( i ja tez kupuję tam róże rzeczy i oddaje na bazarki ). Teraz jest go tam mniej bo wyjechal na studia.
no świat jest zadziwiająco mały, więc być może :D
ja na bazarki też przekazuję, ostatnio napisałam że mam sweterki i nowy perfum kenzo, to po perfum pełno chętnych ;) dałam jednej dziewczynie na bazarek, miała też wziąć sweterki. tzn ona robi bazarek ja robię wysyłkę. dziwnym trafem licytację wygrała jej siostra niby... a po sweterki już się nie odezwała :)
chyba sama wystawię je na allegro skoro tak gardzą prawie nowymi ciuchami :p
 
Piekne macie brzuszki :tak: Ja dziennie wypatruję swojego a tu nic , juz niedługo 17 tydzień a brzuch dalej taki jaki był :-(
Pysia_ bardzo fajnie ci się zwiększył przez te dwa tygodnie

Jak już tak narzekam to dodam i zdjęcie ;
16 tydzień 3 dzień - przed śniadaniem
16 tydzień 3 dzień poranek (1).jpg16 tydzień 3 dzień poranek (2).jpg
 

Załączniki

  • 16 tydzień 3 dzień poranek (1).jpg
    16 tydzień 3 dzień poranek (1).jpg
    9,5 KB · Wyświetleń: 72
  • 16 tydzień 3 dzień poranek (2).jpg
    16 tydzień 3 dzień poranek (2).jpg
    10 KB · Wyświetleń: 79
Ostatnia edycja:
Aesthete ja daje wszystko mojemu bratu i on z kolezanką wszystko wystawiają, zarabiają w ten sposob na psiaki z szydłowca którymi sami się zajmują, więc jak oni tego nie sprzedadzą to nie będa mieli kasy.A sterylek na masę robią, psiaków w punkcie przetrzyman i hotelach tez masa do utrzymania - wiec kasa potrzebna. Ale jest tak jak piszesz. Ja pamietam że bardzo zawiedli się na fundacji pod psim aniołem, która zbierała tez kasę na zwierzeta z szydłowca, a na koncie grosza nie zobaczyli, a akcja zorganizowana była. Wiec rózne są przypadki.

Czekamy na Igorka - ja to nie wiem co ty narzekasz:) brzuszek jest widoczny, przynajmniej z tej perspektywy, z jakiej masz zdjęcia.

Wy w ogóle macie takie okrągłe te brzuszki a moj to taki kanciak :D mam wrażenie że moja macica jest w kształcie jakiejs figury geometrycznej, nie wiem jakis romb? trapez? ja chcę okrągły;( :D
 
CzekamyNaIgorka- ja uważam, że Twój brzuszek jest w sam raz jak na 16 tydzień i 3 dzień.
Niektóre dziewczyny mają termin na początek maja, więc i brzuszki o 3 tygodnie większe;-).
ewwe- okrągły na pewno będzie, jak dzidzia zacznie się mocniej rozpychać.
Mój brzuch wygląda jakbym połknęła pół pomarańczy, która wystaje teraz po lewej stronie, a po prawej jest płaski:szok:. Też taki niesymetryczny jest.
 
reklama
Do góry