reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych ciążowych brzuszków

reklama
Pat&Mom pocieszyłaś mnie :tak: Koleżanka wczoraj mi mówiła że jej w ciązy brzuch wyskoczył dopiero w 7 miesiącu. Lekarz zalecił mi również dużo jeść bo od pierwszej wizyty z 47.2 schudłam do 46,00. Już nie wiem co mam jeść żeby na tej wadze wyskoczyło więcej niż zawsze :-(
A to my z dzisiejszego poranka;
16 tydzień 1 dzień - poranek.jpg
Wieczorem jest fajniejszy :-)
 

Załączniki

  • 16 tydzień 1 dzień - poranek.jpg
    16 tydzień 1 dzień - poranek.jpg
    8,5 KB · Wyświetleń: 73
Fantastyczne brzuszki:)

CzekamyNaIgorka - ja tam widzę u Ciebie co prawda mały ale ciążowy brzuszek:)) Ty należysz do wagi piórkowej, więc nie ma czego od brzuszka jeszcze wymagać:))

A ja wyglądam tak, jakbym się opiła piwa i objadła golonki hehe:)) W pracy trochę się patrzą na ten brzuch, ale nikt o nic nie pyta:)) Bo taka wielkosc że dla innych nie wiadomo , czy przesadziłam z jedzeniem czy to ciąża:)
 
reklama
Makao rzeczywiście osłodżdżownica wymiata na całego, też miałam jakieś dziwne wyobrażenia a to jest cudne :) tym bardziej jakie wspomnienia :)
Ayran coraz większy :))))) fajniutki
Straciatella duży brzusio a Ty taka chudzinka pewnie kręgosłup Cię już boli...ale fajniutki :)))))) tylko się cieszyć :) a cycusie wymiatają :-p
zosiasamosia ładny powoli się kształtuje :)
CzekamyNaIgorka noooo wagę to masz malutką ale brzusio ładnie wydęty :*
Karoli4 no to Ty wygrałaś ze wszystkimi chudzino :))))) ale powoli wyskoczą jeszcze się nacieszycie :)
MonikaZgierz widać widać kształtuje się powolutku :)
Ach znowu się napatrzyłam :)))))))))))))))) piękne maluszki nam rosną :)
 
Do góry