reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych lipcowych brzucholi

reklama
piękne brzuszki ja też postaram się niebawem wrzucić fotkę ale nie ma się czym chwalić. mnie niestety rozstępy na brzuchu nie ominęły przy pierwszej ciąży ale co tam:)
 
kurcze dziewczynki tak sobie oglądam zdjęcia brzuchatek z wcześniejszych miesięcy i podziwiam piekne brzuszki. Sama juz bym taki chciała mieć..eh... jaka ja jestem niecierpliwa. Przyznam się szczerze, że w ostatnim czasie oglądanie brzuszków to jedno z moich ulubionych zajęć:) Lipcóweczki Kochane wstawiajcie fotki, co będę mogła podziwiać:-)
 
Cześć dziewczyny. Ja tu po raz pierwszy. Tak ogłądam te wasze brzuszki i zaczynam się martwić , że mój jeszce taki nie jest. Ale jest też opcja, że urodzę na początku sierpnia.
 
mala monis nie martw się, każdy brzusio rosnie w swoim czasie i w swoim tepie. poczekaj jeszcze chwilkę to sama zobaczysz jak sie wybrzuszysz:) cierpliwości:)
 
No i ja zajrzałam na te brzuszki :) i kurde jeszcze też takiego nie mam ale za to bioderka mam szersze i pupa urosła :D Mam nadzieję,że cos w brzucholka mi wejdzie :D:D
 
Mam wrażenie, że ostatnio zrobił mi się brzuszek więc postanowiłam podzielić się tym z Wami. :-)
 

Załączniki

  • 12 stycz, 14w2d.jpg
    12 stycz, 14w2d.jpg
    12 KB · Wyświetleń: 63
  • 12 stycz.jpg
    12 stycz.jpg
    11,5 KB · Wyświetleń: 64
danuska ales ty chuda O_O z jakiej ty wagi startowalas? , no ale rzeczywiscie, powoli fasolintwo rosnie ^^ zobaczycie za ok 3,4 miesiace jak sie bedziemy baniakami chwalic :-D

a tak na marginesie to cos ty taka opalona? :-D ja w hiszpanii mieszkam i blada jak sciana :-D
 
reklama
Emka, wiesz co tydzień na solarium ;-) oczywiście żartuje, jestem blada, po prostu słabe światło i tak wyszło :-D
Chuda nie jestem, ale nie narzekam, jest ok. Ty akurat też jesteś podobnej pewnie wagi i postury tylko za pewne wyższa, bo ja to mała jestem. :-) Zaczęłam z wagą prawie 55 kg przy 160 cm, ale na początku schudłam 3kg przez mdłości.
 
Do góry