reklama

zdjęcia od chrztu

Temat na forum 'Łódź' rozpoczęty przez kopcia, 16 Marzec 2010.

1. kopcia

kopcia Początkująca w BB

Czy znacie jakiegoś fajnego fotografa, który robi ciekawe zdjecia od chrztu?:-)

2. mila_2

mila_2 Początkująca w BB

3. reklama
  4. emilka2626

emilka2626 Zaciekawiona BB

Ostatnia edycja: 19 Marzec 2010
  5. annas_85

annas_85 Początkująca w BB

Hej!

Ja polecam studio fotograficzne La Lumiere. Znajduje się obok katedry, właścicielem jest Pan Henryk Milczarek. Jest to bardzo sympatyczny fotograf i widać, że ma dobre podejście do dzieci :).
    Polecam gorąco: La Lumičre Fotografie

Pozdrawiam Ania.

6. kopcia

kopcia Początkująca w BB

Super, żę przy Ktedrze, bo w centrum mamy chrzest. Znalazłam stronę tego fotografa (La Lumičre Fotografie) i zdjęcia mi się bardzo podobają. Wybiorę się tam obejrzeć zdjęcia na miejscu i porozmawiać o szczegółach. Dzięki Aniu.

7. dudek28

dudek28 Mama Mateuszka

8. kemetka

kemetka Początkująca w BB

Skorzystałam z rady Ani i też byłam w La Lumiere zrobić foto mojego maluszka:) Faktycznie bardzo sympatyczny fotograf i wie co robi - zdjęcia wyszły genialne. Polecam z czystym sumieniem:)

9. azi1984

azi1984 Początkująca w BB

Witam, ostatnio moja córeczka miała chrzest i też szukałam dobrego fotografa. Znalazłam artystów, którzy swoją pracę wykonują z pasją, a zrobione przez nich zdjęcia mają duszę... Ja z pewnością będę tam wracała przy innych uroczystościach. Zdecydowanie polecam http://inne.pl

10. reklama
  11. magda_p

magda_p Początkująca w BB

A ja polecam MSline - fotografia ślubna - na stronie mamy naszą galerie z chrztu więc mozna zapoznac się z całym reportazem naszego maleństwa. Miło przyjemnie i profesjonalnie. Bez kolumienek , figurek czy krzaczków :) Chrzest mielismy na Retkini a pozniej maly obiad z którego też było kilka zdjęć.

Pozdrawiam
    Mada

12. justys85

justys85 Fanka BB :)

Poleć forum