reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia Styczniowych dzieciaczków :):):)

Marita maly jest boski ;-)

ja dzisiaj nacykalam mlodemu jak stoi i jedno tak mi sie szczegolnie podoba bo fajnei widac zeby hehhe :-)




potem zapodam jeszcze filmik :)
 
reklama

Mamusie styczniowe - dziękujemy za miłe słowa :-).

jeja normalnie lepiej nic nie pisze bo Michalek sie obrazi ;-)

Karlam - ja też po tajniacku ;-)piszę posty na tym wątku, żeby Mateuszkowi przypadkiem nie "podpaść" :-D;-):-D:laugh2:, a nie mogę powstrzymać się od zachwytów widząc te wszystkie śliczne styczniowe pocieszki :tak::-):tak:.
Zdjęcia Michasia "na stojaka" REWELACJA":tak:, a to ostatnie jak stoi i przemawia z tą łapką do cioć forumowych i swoich rówieśników mnie po prostu powaliło ... jest rozkoszne :-):-D:tak:!!!!!!

Marita21 - Błażejek jest słodziutki :tak::-).
 
Karlam Michas niedlugo bedzie sam wychodzil z tego luzeczka:-):-). Zdjatka super. Zazdroszcze Michasiowi tych zabkow bo ja juz nie moge sie diczekac.
Marita Blazejek jest cudny i widze ze tez ulubiona pozycja jest brzuszek:tak:.
 
jejciu, super bobaski. Ucałujcie je mocno!

a to nasz Filipek :-)
filip_04.jpg


filip_07.jpg


filip_12.jpg


filip_16.jpg


filip_19.jpg


filip_24.jpg


filip_26.jpg


filip_30.jpg


więcej jak zwykle na stronie Filipa
 
Karlam1-Michalek jest poprostu boski:-D.ostatnie zdjecie jest cudowne:tak:

Elzbietka-Filipek widze robi postepy na basenie,chyba wszedzie musisz za nim chodzic,bo nawet pod lozeczko ci wejdzie:-D i jaki duzy juz jest:szok:
 
Błażejek jest mniam mniam :tak:

Elu Filipek pływa jak zawodowiec ;-) A to zdjęcie w tej pianie jest boskie :-D

Michaś śliczne masz zębiska ;-)
 
Elżbietka - zdjęcia Filipka są świetne :-). To w pianie ..... i to pod łóżeczkiem .... i to z ogóraskiem - wręcz wyborne :-D:tak: ... no nie mówię już o tych zawodowego pływaka. Śliczny chłopczyk z niego :-):tak:
 
reklama
Karlam zdjecia Michasia rewelacja:tak: Gdybym niezobaczyla to bym chyba nieuwierzyla:no:;-)

A Filipek pod łużeczkiem mój faworyt:tak::-)



Troszkę nas :-D

My jeszcze przed ślubem

Shot with DSC-W55
Sandrunia

Shot with DSC-W55
Jeden z naszych prezentów ślubnych:tak: Złota rybka żeby spełniła nasze 3 życzenia:rofl2:

Shot with DSC-W55
Sandruna zajobek:rofl2:

Shot with DSC-W55
Panieneczki

Shot with DSC-W55
 
Do góry