reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia Styczniowych dzieciaczków :):):)

Karlam twój Michałek jest genialny - już sam stoi? Rozwija się fantastycznie:tak:
Elżbietka - Filipek ma takią samą matę jak mój Mati jednak na klonankach jeszcze nie bryka (no czasami) za to pełza jak wąż położe go na pleckach na macie a za chwlke jest na brzuchu kilka metrów dalej...;-)
 
reklama
wiola75 - mój synek też nazywa się Mateuszek :-), a Twój Mati jest śliczny i jakiego boskiego irokezika ma na ostatnim zdjęciu - mniammmm :-) :tak:

jagoda 84 - Kubuś ma taki słodziaśny uśmiech, oczywiście również mniam ... mniam :-):tak:
 
wiolu, twój skarb jest śliczny. a powiedz ,i - czy to pomarańczowe "ucho" na macie (z biedronką z drugiej strony) tez jest obiektem ślinienia? bo u nas to idzie na pierwszy ogień - dopóki nie zamoczy go całkiem nie bedzie sie bawił niczym innym na macie:crazy:

xmamuska, twoje córy to prawdziwe pięknosci, chyba po swojej mamie :-)

jagoda, Kubuś jest słodki :-)
 
Jagoda piękny usmiech u Kuby:tak:
wiola |Mateuszek to śliczny chłopiec;-)
xmamuśka bardzo fajne fotki ( najbardziej podoba mi się ta, która masz w podpisie):tak:
 
Tika - też mi się podoba ten irokezik ale szybko opada bo Mati ma na górze długie włoski:-D
Elżbietka - te ucho też jest obiektem zainteresowania Mateuszka, bardziej jednak pałąki - uwielbia je zagryzac....;-)
 
reklama
Do góry