• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

zdjęcia

Dziewczyny, nie martwcie sie małymi brzuszkami
Mój nie dorównuje Ines, ale jest całkiem spory, trudno go juz ukryć - wcale tego nie chce!!

Ale pamiętam w pierwszej ciąży - już to kiedyś pisałam- w 15 tygodniu wychodziłam za mąż nie była nawetr sukienka za ciasna ani troszke

A jak mialam sesję na studiach w 8 miesiącu - to niektórzy sie dziwili - Aga to Ty w ciąży jesteś???

wtedy dopiero cos było widac w styczniu a mała sie urodziła w marcu 3450 i 55 cm

Wilekośc brzuszka o niczym nie świadczy - wierzcie mi !!
 
reklama
No no Ines- Moniqo - brzuszki już ciażowe:) malutkie zgrabniutkie z cennymi Skarbkami:)..Ja zauwazyła u siebie nagly "przyrost brzuszka" :D tak w 7-8 miesiącu..teraz ciutkę się uspokoił.. ::) ..a wielkimi krokami u mnie na horyzoncie 9 miesiąc ;)
Pozdrawiam i życzę dużo zdrowka!!!
 
Hej Laseczki gdzie wasze zdjatka !! ;D bo nam watek pada :laugh:
rach ciach ciach i kazda po brzusiu tu marsz pokazywac :laugh:
to nasz 15 tydzien ;D
 
Kallusia masz juz sliczna pileczke :)

Evoska .. u Ciebie pieknie widac rosnacy brzunio :)

A to My 17 tydz.
im0004987ke.jpg

im0004996fj.jpg

im0005012vw.jpg
 
reklama
no Moniqa bije wszystkie na brzusie :laugh: chociaz niewiem czy Evosia nie ma podobnego ;D Ja to przy waszych to taki sporting :laugh: ale rosnie ;D
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry