reklama

zdjęcia

Temat na forum 'Dzieci urodzone w październiku 2006' rozpoczęty przez Agnieszka18, 13 Luty 2006.

1. Agnieszka18

Agnieszka18 Październikowa Mama'06 Fan(ka)

Wiecie co?? ;D ;D ;D
    Mam taki pomysł:
    Niecha każda z pazdxienikówek robi sobie - to znaczy brzuszkowi - raz w miesiącu zdjęcie i wkleja edutując swoją wiadomość ::) ::) ::)
    Koło lata będziemy miały piekną historię ewolucji naszych brzuszków.
    Co Wy na to ???

2. Agnieszka18

Ja dla przykładu robię dziś popołudniu pierwsze i zaczynam zabawę
    ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::)::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::)::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::)::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::)::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::)::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::)

3. reklama
  4. Ines

Ines Mama Arusia(*) i Mariczki

Ja już mam zdjątko z prezd tygodnia ;) Ale straaasznie brzydkie ;D Dzisiaj też zrobię nowe i zamieszcze :) Ja chce robic zdjątka co tydzien ale zamieszczac bede raz w miesiącu bo co tydzień to ok 35 zdjątek by musiało aż być ;D ;D ;D

5. Mamuska

Mamuska mama Maciaska i Meduzki!

Sorry dziewczyny, ale ja się z tego pomysłu wykruszam, bo jestem gruba i mój brzuch to nie ciąża a tłuszcz :) (wcale nie przesadzam) i uważam, że wyglądam na tyle niesmacznie, że wstydzę się zamieścić swoje zdjęcie na forum. :-[

6. slonko

slonko Październikowa Mama'06 Zadomowiona(y)

Dziewczyny, przekonajcie mojego męża bo mi zabrania!!!

7. Agnieszka18

No to zaczynam będę pierwsza :p :p
    13.02.2006,
    Następne:
    13.03
    13.04
    13.05
    itd...

8. slonko

slonko Październikowa Mama'06 Zadomowiona(y)

Boże, chudzinko, tego brzuszka to Ty na razie nie masz za wiele :) Niejedna by Ci takiej talii pozazdrościła. :) No ale juz nie długo wszystkie będziemy miały się czym chwalić. ;D

9. Ines

Ines Mama Arusia(*) i Mariczki

No to teraz mój brzuszek :)
    Agnieszko w związku z tym że wczoraj mój mąż nie miał czasu mnie obfotografować zrobiłam Twoim sposobem zdjątko w lustrze ;D No i taką mam propozycję, żeby może nazwę wątku zmienić na "zdjęcia brzuszków" co wy na to?

14.02.2006 - tydzień 6 - 7

10. reklama
  11. Agnieszka18

Jasne Ines można zmienić tak jak proponujesz
    Mamuśka nie przejmuj się za jakis czas wszystkie będziemy wyglądały podobnie,
    Ale bedzie wykładania do jakiego stanu należy dojść na Sylwestra ;D ;D Może sie uda ???

12. Gwiazdeczka

Gwiazdeczka Mama '06 i '14

no i znowu jestem w kropce, bo nie mam cyfrowki buuuuuuuuuuuu

Poleć forum