reklama

zdjęcia

Temat na forum 'Dzieci urodzone w październiku 2006' rozpoczęty przez Agnieszka18, 13 Luty 2006.

1. Agnieszka18

Agnieszka18 Październikowa Mama'06 Fan(ka)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Wiecie co?? ;D ;D ;D
    Mam taki pomysł:
    Niecha każda z pazdxienikówek robi sobie - to znaczy brzuszkowi - raz w miesiącu zdjęcie i wkleja edutując swoją wiadomość ::) ::) ::)
    Koło lata będziemy miały piekną historię ewolucji naszych brzuszków.
    Co Wy na to ???

2. Agnieszka18

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja dla przykładu robię dziś popołudniu pierwsze i zaczynam zabawę
    ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::)::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::)::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::)::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::)::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::)::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::)

3. reklama
  4. Ines

Ines Mama Arusia(*) i Mariczki

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja już mam zdjątko z prezd tygodnia ;) Ale straaasznie brzydkie ;D Dzisiaj też zrobię nowe i zamieszcze :) Ja chce robic zdjątka co tydzien ale zamieszczac bede raz w miesiącu bo co tydzień to ok 35 zdjątek by musiało aż być ;D ;D ;D

5. Mamuska

Mamuska mama Maciaska i Meduzki!

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Sorry dziewczyny, ale ja się z tego pomysłu wykruszam, bo jestem gruba i mój brzuch to nie ciąża a tłuszcz :) (wcale nie przesadzam) i uważam, że wyglądam na tyle niesmacznie, że wstydzę się zamieścić swoje zdjęcie na forum. :-[

6. slonko

slonko Październikowa Mama'06 Zadomowiona(y)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dziewczyny, przekonajcie mojego męża bo mi zabrania!!!

7. Agnieszka18

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    No to zaczynam będę pierwsza :p :p
    13.02.2006,
    Następne:
    13.03
    13.04
    13.05
    itd...

8. slonko

slonko Październikowa Mama'06 Zadomowiona(y)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Boże, chudzinko, tego brzuszka to Ty na razie nie masz za wiele :) Niejedna by Ci takiej talii pozazdrościła. :) No ale juz nie długo wszystkie będziemy miały się czym chwalić. ;D

9. Ines

Ines Mama Arusia(*) i Mariczki

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    No to teraz mój brzuszek :)
    Agnieszko w związku z tym że wczoraj mój mąż nie miał czasu mnie obfotografować zrobiłam Twoim sposobem zdjątko w lustrze ;D No i taką mam propozycję, żeby może nazwę wątku zmienić na "zdjęcia brzuszków" co wy na to?

14.02.2006 - tydzień 6 - 7

10. reklama
  11. Agnieszka18

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Jasne Ines można zmienić tak jak proponujesz
    Mamuśka nie przejmuj się za jakis czas wszystkie będziemy wyglądały podobnie,
    Ale bedzie wykładania do jakiego stanu należy dojść na Sylwestra ;D ;D Może sie uda ???

12. Gwiazdeczka

Gwiazdeczka Mama '06 i '14

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    no i znowu jestem w kropce, bo nie mam cyfrowki buuuuuuuuuuuu

Poleć forum