reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdjęcia

Witaj magdaomar
Cofnij się do "październik 2006" i tam na dole po prawej stronie jest zakładka "załóż nowy wątek"
Jak cos jeszcze będzie niezrozumiałe to pisz
 
reklama
Napisałam zebys cofnęła się na "październik 2006" bo zakładam że wlasnie tu chcesz założyć nowy wątek. Jeśli gdzie indziej to musiasz po prostu wejśc tam gdzie chcesz cos napisac
 
czesc Dziewczyny:) Wlasnie dzis dowiedzialam sie ze rowniez bede miala malenstwo w Pazdzierniku:)Tak wiec..zdjecia wkrotce :) Poki co..Trzymajcie sie cieplutko:)
 
Niom dziewczynki piekne brzuszki, ja byc moze za niedlugo tez bede mogla cos pokazac, ale jak narazie to samo rzarcie widac u mnie wieczorkiem , a rano po wizycie w kibelku znowu nic ;D
 
dziewczyny, wpadam z czerwcowek i tak tylko chcialam powiedziec, ze jak bedziecie doklejac fotki do tego samego posta, to moze sie okazac, ze macie za duzo fotek na stronie tzn moga miec niektorzy problemy z otwieraniem strony, moze sie komp zawieszac itp
tzn super pomysl, ale na takim forum na ktorym duzo pisze, bawili sie kiedys w "piramidke"
tzn kazdy kolejny wypowiadajacy sie cytowal poprzedniego i bylo coraz wiecej cytatow w jednym poscie i niektorym przegladarki internetowe wysiadaly kompletnie!

mozilla i netscape nie dawaly rady.

a szkoda by bylo bo fajnie poogladac brzucholki sliczne :D
 
reklama
Do góry