reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdjęcia

A oto mój brzunio!!!! Narazie jeszcze za bardzo nic nie widać, ale myślę, że niedługo będzie się robił coraz  większy!!!  :laugh:  :laugh:  :laugh:


10066330hu.jpg
 
reklama
Monis no cos juz tam widac  8) .. a ja juz sie nie moge doczekac kiedy u mnie bedzie cos widac ;)
 
hmm..to zupełnie jak u mnie.To co widać to zimowy tłuszczyk, odstający troszke w podbrzuszu.Ale wiecie co..jakoś teraz mi to zuepłnie nie przeszkadza. Przynajmniej w ciuszkach jak widać to zaokrąglenie to mam na co zwalić, hihi..Choć faktycznie,ostatnie 2 tygonie to wszystkie ciuszki lekko przyciasnawe w brzusiu.Tak na styk..ale przede wszystkim wprowadza uczucie sporego dyskomfortu,takiego napiecia(zwlaszcza w pozycji siedzacej)Oj,.chyba trzeba bedzie sie wybrac na zakupki niedługo..CHoc mogloby sie zrobić w koncu wiosennie, bo w takowe ciuszki chciałabym się zaopatrzyć
 
Wiecie co??
Zrobie dziś zdjęcie mojej okrągłości i same zdecydujecie troszkę już widać !!!!
:D :D :D :D
Powiedzcie czy to ma jakieś znaczenie który to dzidziuś czy pierwszy czy kolejny??
Pamiętam jak braliśmy ślub to byłam w 15 tygodniu i nic a nic nie było widać- nawet sukienka była za luźna bo szyta na wyrost 8) 8) 8) 8) 8)
a tu 10 tydzień i już widać ???
 
u mnie też widać i też jestem w 10-tym tygodniu. Ja u siebie osobiscie podejrzewam,że to złogi tłuszczyku :p albo bliźniaki????
 
Gwiazdeczko :) .. to bylo z rana , najlepiej widac brzunio wieczorkiem ;D ... a gdzie Twoj brzuszek ??? wklejaj szybko ;)
 
reklama
Do góry