reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrowie Naszych Dzieci

reklama
Myśmy mieli małego jakoś po urodzeniu ze dwa tygodnie się pojawił ale naszczęście bez gorączek i sam znikną w szybkim czasie.Mi zalecali jąderka podnosić przy zakładaniu pieluszki podobno szybciej się wchłania wtedy.
 
mi lekarz powiedział, że zadne zabiegi, masowanie i okłady nie pomagaja :-( jeszcze dzisiaj moja ciotka Dokorka ma popytac lekarza u siebie w szpitalu, zobaczymy co powie.
 
Asiun wszystko bedzie napewno dobrze.Trzymam kciuki.
Maarta zdrowka dla Antoniego i zeby wodniaczek odplynal w niepamiec.
Irlandia Duzo zdrowka dla Ola i niech go goraczka juz nie neka wiecej!!
 
My po lekarzy dostaliśmy skierowanie do okulisty ale ten wraca 11 maja więc umówie się na wizyte dopiero w przyszłym tyg.No i w przyszłym tyg czeka nas szczepienie przeciwko kleszczą.Myślałam,że nie ma dla takich maluchów a jednak i dobrze a lekarka z pneumokokami kazała się wstrzymać
 
vici a skierowanie do okulisty, bo macie jakieś podejrzenia względem wzroku Victora? I dlaczego kazała się wsztrzymac lekarka z pneumokokami? Sorki, moze już o tym pisałaś a ja nie dostrzegłam.
Wasze pociechom też łezki lecą jak wyjdą na słońce albo idą pod wiatr? To tak w nawiązaniu do oczu. Bo nasz Mateusz tak własnie reaguje, dlatego chce przy następnej okazji porozmawiac na ten temat z pediatrą.
A na pneumokoki umawiam się na 4 czerwca.

U nas był wodniaczek zaraz po urodzeniu, ale wchłonął się dosc szybko. Maarta będzie dobrze, zobaczysz.
 
reklama
Maarta DUŻO< DUŻO zdrówka dla Antosia, niech będzie dzielny!! i Wy też!!!

Ja szczepiłam po raz pierwszy na pneumokoki Kubusia 25 kwietnia a teraz idziemy na szczepienie pod koniec maja.
 
Do góry